حالت Battle Royale بازی Fortnite بالغ بر ۸۰۰ هزار کاربر همزمان دریافت کرد

هفته ای شلوغ و پر از مشکلات فنی برای سازندگان بازی

طبق اخبار جدید بازی Fortnite در هفته گذشته طی حالت Battle Royale بازی مذکور بالغ بر ۸۰۰ هزار کاربر بطور همزمان در حال اجرای بازی بودند.

این آمار بر اساس اطلاعات جدید اکانت رسمی توییتر بازی Fortnite است که در تاریخ ۷ آبان (۲۹ اکتبر) ۸۱۱ هزار کاربر فعال بطور همزمان ثبت شده است. برای اطلاعات دقیق‌تر باید گفت در تاریخ ۱۸ مهر (۱۰ اکتبر) ۵۲۵ هزار کاربر فعال بطور همزمان به همراه روزانه ۳٫۷ میلیون کاربر فعال وجود داشتند. از تاریخ ۱۹ مهر به بعد هم بیش از ۱۰ میلیون بازیکن به اجرای بازی پرداخته‌اند.

شایان ذکر است این رقم بالای کاربران مشکلات سیستمی متعددی را در قسمت سرور بازی بوجود آورد که تیم سازنده در این هفته تمام تلاش خود را برای برطرف کردن مشکلات و برقرار نگه داشتن سرور بازی صرف کردند.

علاوه بر این رویداد هالووین بازی Fortnite از طریق انتشار یک آپدیت اصلی از بازی با نسخه ۱٫۸٫۱ در تاریخ ۱۱ آبان (۲ نوامبر) برای پلتفرم‌های PS4 و PS4 Pro قابل اجرا است. به منظور تجربه این رویداد بازیکنان می‌بایست آپدیت جدید را الحاق کنند تا ویژگی‌های جدید آن نظیر رفع برخی مشکلات و همچنین بهبود فریم ریت بر روی کنسول‌های خود را دریافت کنند.

دسته بندی
اخبار کوتاهپلتفرم هاپلی استیشن

یک دیدگاه

مطالب مرتبط