مایکروسافت از موفقیت حتمی پلتفرم Xbox One X می گوید

اطمینان مایکروسافت از محصول خود و بیان مشکلاتی در مرحله فروش

اخیرا طی مصاحبه‌ای با آلبرت پنلو (Albert Penello) سرپرست ارشد بخش مدیریت محصولات کمپانی مایکروسافت، اظهارات وی درمورد کنسول مورد انتظار Xbox One X آشکار شد.

به عقیده او جدیدترین محصول مایکروسافت به قدری همه را شگفت زده خواهد کرد بطوری‌ که بازار فروش این محصول را در زمان فصل تعطیلات دچار پیچیدگی فراوان می‌کند. اظهارات وی از این قبیل‌اند:

من هیچ گونه آمار و ارقامی را پیش بینی نمی‌کنم اما ابراز علاقه‌ زیادی از طرف مردم را به طرایق گوناگون مشاهده کرده‌ایم. همچنین طبق شواهد من درمورد کسانی که در چنین صنعتی حضور دارند هر زمان که حرفی از کنسول Xbox One X می‌شود بطور پیوسته به بازخوردهای فراوانی برخورد کردیم. از طرفی طبق آمار پیش خریدهای این محصول منحصر بفرد، برای تعریف آن شاید نتوان گفت به عنوان سریعترین، اما می‌توان از آن به عنوان بهترین محصولی که تا بحال منتشر کرده‌ایم یاد کرد. به نظرم بخاطر فروش و درخواست‌های فراوان این محصول بخصوص طول تعطیلات به مشکلاتی برخورد کنیم و از فروش خوب این محصول بسیار مورد انتظار اطمینان کافی داریم.

شایان ذکر است بسیاری از کارشناسان فروش کنسول Xbox One X را موفق تر از فروش کنسول PS4 Pro کمپانی سونی می‌دانند و بسیاری هم فروش این دو کنسول را یک رقابت تنگاتنگ می‌پندارند، اما در نهایت باید تا هنگام عرضه نهایی صبور بود و نتایج اطمینان مایکروسافت را مشاهده کرد.

شما کدام یک از این دو کنسول را ترجیح می‌دهید؟ Xbox One X یا PS4 Pro؟ نظر خود را با ما در میان بگذارید.

دسته بندی
اخبار فناوریایکس باکسپلتفرم هاسخت افزارمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط