ساخت بازی Cyberpunk 2077 بخش اعظم تمرکز CD Projekt را داراست

Cyberpunk 2077 همچنان در ابهام

بازی Cyberpunk 2077 به عنوان یکی از عناوین مرموز استودیو CD Projekt RED شناخته می شود و توسعه ان به صورت کاملا مبهم و بدون انتشار هیچ جزئیاتی ادامه دارد.

آدام کیسینسکی (Adam Kiciński) مدیر این استودیو لهستانی طی ارائه گزارشات مالی آن، باز هم از دادن جزئیات جدید سرباز زد و تنها گفت تیم توسعه بازی به شدت مشتاقانه و متمرکز در حال ساخت ان است. او افزود زمانی خواهد رسید که استودیو قادر خواهد بود از انچه به دست اورده است پرده برداری کند.

گفته می شود بیش از ۳۰۰ سازنده در حال کار بر روی بازی هستند این در حالی است که بیش از صد نفر در حال توسعه بروز رسانی The Witcher 3: Wild Hunt برای PS4 Pro و Xbox One X و عنوان کارتی Gwent از سری Witcher می باشند. گفته می شود بازی Cyberpunk از نظر تعداد افراد تیم توسعه عنوانی بزرگ تر از عناوین دیگر این استودیو است و سرمایه زیادی را به خود اختصاص داده است.

با نگاه به امار های ارائه شده طی این گزارش مالی، شاهد افزایش ۵۶ درصدی سرمایه گذاری شرکت بر روی Cyberpunk 2077 و Gwent نسبت به سال گذشته هستیم.

استودیو CD Projekt نیمه اول سال ۲۰۱۷ را با سود خالص قابل توجه ای پشت سر گذاشته است. ۳۳٫۵ میلیون دلار سودی بود که این شرکت طی این مدت به دست اورد.

 

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com