سازندگان بازی Destiny 2 نقشه راه رویدادهای اولین ماه بازی را منتشر کردند

رویدادهای هفتگی Nightfall و Flashpoint

بازی Destiny 2 سرانجام پس از مدت‌ها انتظار بصورت جهانی عرضه و طبق اطلاعات ارائه‌شده، با استقبال گرم طرفداران روبرو شد. بسیاری از محافظین هم‌اکنون درحال لذت بردن از محتویات اولیه ارائه شده در بازی بوده و به کشف مکان‌های جدید، اتفاقات داستانی تازه و کسب گنج‌های فضایی عجیب غریب آن می‌پردازند. اما پس از تجربه این محتویات، چه چیزی باعث ادامه مشغولیات بازیکنان خواهد شد؟ آیا محافظین می‌بایست تا زمان انتشار جدیدترین بسته‌الحاقی بازی با نام Curse of Osiris به انتظار بنشینند؟ خبر خوب آنکه سازنده مشهور بازی یعنی استودیو Bungie کاملا از اتفاقات نسخه پیشین درس گرفته و فعالیت‌های خود را با علاقیات بازیکنان سازگار کرده است. آنها ظاهرا برای تمامی ماه‌های پس از عرضه بازی طرح و برنامه دارند و برای اولین ماه پس از انتشار آن، نقشه راهی را برای دانستن تمامی رویدادهای ممکن در بازی Destiny 2 منتشر کرده‌اند.

رویدادهای اولین هفته پس از انتشار بازی، بیش از هرچیز به جشن عرضه نهایی بازی اختصاص داشته و شامل یه ماموریت Nightfall هم می‌شد. همچنین یک نوع هدف جدید با نام Flashpoint در مکانی از سیاره زمین با نام EDZ در دسترس قرار گرفت. این ماموریت‌های خاص بیش از هرچیز بازیکنان را برای دستیابی به زره و ابزارهای قدرتمند ترغیب به تکمیل رویدادهای عمومی می‌کند.

اما هفته دوم شامل مواردی چون یک ماموریت Nightfall جدید، Flashpoint جدید و برگزاری اولین ماموریت حمله (Raid) بازی با نام Leviathan است. همچنین در پایان هفته دوم و در روز جمعه، شخصیت دلال و مشهور Xur به بازی Destiny 2 بازمی‌گردد و بازیکنان می‌توانند مثل همیشه انتظار ارائه گزینه‌های انتخابی میان ابزار و زره‌های بسیار پیشرفته وی را داشته باشند و خود را آماده خرید کنند.

سازندگان در ادامه ماه سپتامبر همچنان طبق اسلاید زیر به پشتیبانی خود با ارائه رویدادهای Nightfall و Flashpoint جدید بصورت هفتگی ادامه خواهند داد و بازیکنان را بصورت مداوم مشغول ساخته خود خواهند کرد. در ادامه، آنها وعده ارائه چالش‌های جدیدی را در ماه آینده (اکتبر) داده‌اند که شامل رویداد بخش چند نفره رده‌بندی شده Iron Banner است.

بازی Destiny 2 در ابتدای ماه سپتامبر جاری برای پلتفرم‌های PS4 و Xbox One منتشر شد. همچنین دارندگان پلتفرم PC هم می‌توانند سرانجام در تاریخ ۲ آبان (۲۴ اکتبر) از طریق وبسایت Battle.net کمپانی Blizzard Entertainment به آن دسترسی پیدا کنند.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com