Marvel vs Capcom Infinite

تریلر بازی Marvel vs Capcom Infinite جوایز پیشخرید و محتویات انحصاری PlayStation را نشان میدهد

لباس Major Carol Danvers شخصیت Captain Marvel در انحصار PlayStation

کمپانی Capcom تنها یک هفته مانده به انتشار بازی Marvel vs Capcom Infinite تریلرهای گوناگونی از موارد گوناگون بازی چون جوایز پیشخرید و محتویات انحصاری دارندگان پلتفرم PlayStation را ارائه داد.

اولین تریلر مربوط به جزییات جوایز پیشخرید بازی هستند و شامل لباس‌های ویژه‌ای برای ۴ تن از شخصیت‌های بازی می‌شوند. این لباس‌ها با نام‌های اختصاصی Warrior Thor برای شخصیت Thor، Gladiator Hulk برای شخصیت Hulk (هر دو برگرفته از فیلم Thor: Ragnarok)، لباس Evil Ryu برای شخصیت Ryu و Command Mission X براش شخصیت Mega Man در اختیار پیشخریدکنندگان قرار می‌گیرند.

تریلر بعد بامحوریت شخصیت بسیار محبوب Captain Marvel در مقابل دوتن از مبارزین ذکر شده در بالا است. ما برای اولین بار با لباس نیروی هوایی این شخصیت مونث پیش از برگزیدن لقب Captain Marvel برای خود، آشنا می‌شویم. لباس مورد بحث با نام Major Carol Danvers (نام حقیقی کاپیتان مارول) بطور انحصاری تنها برای دارندگان پلتفرم PlayStation عرضه می‌شود و اولین نمای آن را می‌توانید در تصویر شاخص تماشا کنید.

آخرین تریلر طبق گفته سازندگان، به عنوان اولین تریلر از ۱۲ تریلر پیش از عرضه نهایی بازی Marvel vs Capcom Infinite بوده که به نمایش کُلی حرکات ۱۲ شخصیت موجود در بازی، می‌پردازد. این تریلر با محوریت شخصیت بسیار پرطرفدار و استارت زننده دنیای سینمایی کمپانی مارول، یعنی تونی استارک (Tony Stark) بوده و نمایی کلی از حرکات مختلف لباس Iron Man وی را نشان می‌دهد.

بیانیه سازندگان در رابطه با بازی Marvel vs Capcom Infinite بدین شرح است:

برای اولین بار درتاریخ فرانچایز، برخورد دنیاهای مارول و کپکام باعث خلق اتحاد جدیدی از قهرمانان و تبه‌کاران برای مقابله با تهدیدی ناشناخته با نام Ultron Sigma خواهد شد. این دشمن جدید که از ترکیب دو ربات Ultron (از دنیای مارول) و Sigma (از دنیای کپکام) پدید آمده است با هدف رهاسازی ویروسی سایبری در دنیاهای مارول و کپکام قصد نابودی زندگی ارگانیک تمامی موجودات این دو جهان را خواهند داشت. اتحاد جنگجویان افسانه‌ای این بار باید به مقابله با Ultron Sigma درجهت نجات دنیاهای خود بپردازد.

بازی Marvel vs Capcom Infinite در تاریخ ۲۸ شهریور (۱۹ سپتامبر)، برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC منتشر می‌شود.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com