Resident Evil 7

بازی Resident Evil 7: Biohazard Gold Edition معرفی شد

بسته‌الحاقی End of Zoe معرفی شد

کمپانی Capcom پس از موفقیت در عرضه بازی Resident Evil VII و بستهالحاقی Banned Footage طی اوایل سال جاری، تصمیم دارد نسخه جامع بازی مذکور را همراه با تمامی بسته‌های الحاقی و محتویات اضافه منتشر شده تاکنون را در قالب ویرایشی جدید با نام Resident Evil 7: Biohazard Gold Edition طی اواخر سال جاری منتشر کند.

ژاپنی‌ها ضمن معرفی ویرایش Gold Edition، تاریخ انتشار دومین بسته‌الحاقی بازی را با نام End of Zoe مشخص کردند. این بسته‌الحاقی در تاریخ ۲۱ آذر (۱۲ دسامبر) سال جاری برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC منتشر می‌شود و اما در جهت بازگرداندن مخاطبان بازی اصلی، آنها قصد دارند همزمان با انتشار بسته End of Zoe، اولین بسته الحاقی بازی با نام Banned Footage را بطور کامل رایگان کنند.

سازندگان در توصیف بسته‌الحاقی End of Zoe به بیان کلماتی چون روبرو شدن بازیکنان با قسمت شُک‌برانگیز و تکان‌دهنده داستان بازی اصلی و دانستن سرنوشت شخصیت Zoe طی آن، بسنده کرده‌اند. همانطور که پیش از آن گفته شد، این بسته‌الحاقی جزوی از ویرایش Gold Edition هم بوده و در کنار آن، علاقمندان می‌توانند با تهیه سیزن-پس بازی یا خرید جداگانه این بسته با قیمت ۱۵ دلار، به آن دسترسی پیدا کنند.

بازی Resident Evil 7: Biohazard Gold Edition در تاریخ ۲۱ آذر (۱۲ دسامبر) سال جاری برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC منتشر می‌شود.

درپایان ضمن مشاهده تریلر و تصاویر جدید این بازی، نظر خود را از بازگشت مقدرانه سری بازی Resident Evil به عرصه اولیه صنعت گیم بیان کنید.

تریلر معرفی بازی Resident Evil 7: Biohazard Gold Edition:

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com