Nioh

آخرین DLC بازی Nioh با نام Bloodshed’s End معرفی شد

حالت گیم‌پلی جدیدی با نام The Abyss

استودیو Team Ninja و کمپانی Sony Interactive Entertainment از آخرین بسته‌الحاقی بازی Nioh با نام Bloodshed’s End برای انتشار طی ماه جاری، رونمایی کردند.

بسته‌الحاقی مذکور طبق گفته سازندگان به عنوان آخرین قسمت از کمپین زمستانه قلمداد می‌شود و دنباله‌روی اتفاقات بسته‌الحاقی Defiant’s Honor و بطور مشخص، دقیقا پس از قسمت Siege of Osaka جریان خواهد داشت.

محتویات بسته‌الحاقی Bloodshed’s End شامل موارد گوناگونی چون ماموریت‌های اصلی جدید، ماموریت‌های فرعی و Twilight کاملا جدید، دشمنان نوع Yokai جدید، کارکترهای جدید، یک سطح سختی جدید، ارواح محافظین جدید برای استفاده در طول نبردها و یک حالت گیم‌پلی کاملا جدید با نام The Abyss خواهد بود. سازندگان با این حال همچنان توضیحی در مورد ویژگی‌های جدید بازی از جمله حالت گیم‌پلی The Abyss نداده‌اند و تنها به ذکر جمله «مکانی برای رویارویی بازیکنان بسیار ماهر در میدان نبردی حماسی» بسنده کرده‌اند.

بسته‌الحاقی مورد بحث در تاریخ ۴ مهرماه (۲۶ سپتامبر) با قیمت ۱۰ دلار منتشر می‌شود و اما دارندگان سیزن-پس بازی Nioh می‌توانند آن را بطور رایگان دریافت کنند.

بازی Nioh در تاریخ ۱۹ بهمن‌ماه (۷ فوریه) سال گذشته بطور انحصاری برای کنسول PS4 منتشر شد و نه تنها توانست تحسین منتقدان را برانگیزد، بلکه با ارائه ویژگی‌های خاص، بطور کامل خود را از زیر بار تشابهات با سری Souls استودیو FromSoftware بیرون آورد و استانداردهای کاملا جدیدی را در این عرصه به ثبت رساند.

دسته بندی
اخبار بازیپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com