PlayerUnknown’s Battlegrounds - PUBG

فروش بازی PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS از مرز ۱۰ میلیون نسخه عبور کرد

عبور از مرز یک میلیون بازیکنان همزمان

برندان گرین (Brendan Greene)، کارگردان و خالق بازی PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS طی توییتی در روزهای گذشته خبر از ۱۰ میلیونی شدن فروش بازی مطبوعش داد و تنها در چند روز پس از آن، طبق اطلاعات بدست آمده، سرانجام رکود تعداد بازیکنان همزمان بازی از مرز یک میلیون نفر هم عبور کرد.

کارگردان استودیو Bluehole چنین گفت:

فروش ۱۰ میلیون نسخه‌ای! هرگز چنین انتظاری نداشتم که ما بتوانیم به چنین رقمی دست یابیم. واقعا از همه شما برای ادامه پشتیبانی‌تان از تیم سازنده بازی PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS قدردان هستیم.

نکته جالب این آمار، کسب فروش ۲ میلیون نسخه‌ای بازی طی تنها ۲ هفته است. درحقیقت سازندگان در تاریخ ۳۰ مرداد (۲۱ آگست) از فروش ۸ میلیون نسخه‌ای بازی طی ۶ ماه انتشارش در بخش Early Access (دسترسی زودهنگام) فروشگاه استیم، اطلاع داده بودند و اما تنها ۲ هفته پس از آن، کارگردان بازی چنین آماری را ارائه داد.

حال پس این فروش، طبق نمودار زیر تعداد بازیکنان همزمان بازی از رکورد ۱ میلیون نفر عبور کرده است.

PlayerUnknown’s Battlegrounds

اما پیش از خبر یک میلیونی شدن تعداد بازیکنان همزمان بازی در شبکه استیم، طی رویداد Gamescom 2017 سازندگان خبر از دستیابی به رکورد ۹۷۰ هزار بازیکنان همزمان بلطف برگزاری رقابت جهانی ۴ روزه در این نمایشگاه داده بودند.

آماری ارائه شده از این رویداد بدین شرح است:

تعداد ۹۲ بازیکن از ۱۹ کشور جهان طی این رویداد جهانی به رقابت با یکدیگر در ۴ بخش بازی پرداختند. (solo،duo ، duo-fpp، squad)

این رقابت‌ها بصورت رسمی در ۹ پلتفرم مختلف بصورت زنده استریم شد. پلتفرم‌های حمایت‌کننده از این رقابت‌ها شامل Mixer، Twitch، Youtube، Facebook، PandaTV، AfreecaTV، KakaoTV، Naver و Openrec بودند.

حداکثر رکورد بینندگان این رقابت‌ها در پلتفرم Twitch طی روز اول به ۵۳۶ هزار نفر رسید و حداکثر رکورد بینندگان در پلتفرم PandaTV طی روز اول به ۵٫۶ میلیون نفر دست یافت.

بازی PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS هم‌اکنون تنها بر روی پلتفرم PC و از طریق بخش دسترسی زودهنگام فروشگاه استیم قابل دسترسی است و سازندگان وعده ارائه آن را بر روی کنسول Xbox One در پایان سال جاری داده‌اند.

دسته بندی
اخبار بازیکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com