توضیحات Ubisoft درمورد سرعت اجرای فریم تصویر در بازی Assassin’s Creed Origins

پاسخ به شایعات اخیر درمورد حالت جدید بازی

چندی پیش طی گزارشی توسط یکی از کاربران یوتیوب گمانه‌هایی بر وجود حالتی مخصوص برای بازی Assassin’s Creed Origins زده شد که در این حالت، بازی با رزولیشن ۱۰۸۰ و اجرای تصویر با ۶۰ فریم برثانیه بر روی پلتفرم Xbox One X قابل اجرا خواهد بود و بدلیل عدم مشاهده چنین حالتی در این بازی طی رویداد Gamescom 2017 به دنباله این خبر موجی از شایعه پراکنی در میان هوادارن آغاز شد.

در این اثنا وبسایت خبری DualShockers طی برقراری تماسی با کمپانی Ubisoft درمورد وجود چنین حالتی برای بازی پرسشی مطرح کرد و توضیحات ذیل دریافت شد:

با وجود ناتمام ماندن کارها در سیستم سرعت اجرای فریم تصویر در بازی هنوز برای ارائه چنین مطلبی بسیار زود است. هدف ما استفاده از همه برتری ها جهت ارائه یک محصول کامل برای اجرای هرچه قدرمندتر بر تمامی پلتفرم‌ها است. بازی Assassin’s Creed Origins از رزولیشنی پویا برخوردار خواهد بود بنابراین رزولیشن بازی برای ارائه یک فضای گرافیکی خیره کننده در همه موقعیت‌ها تنظیم خواهد شد.

با تمام این توضیحات به این نتیحه می‌رسیم که برای بیان وجود چنین حالتی برای بازی هنوز زود است و از طرفی کمپانی سازنده قول یک اجرای با کیفیت بر پلتفرم ها از جمله Xbox One را به هواداران داده است.

بازی Assassin’s Creed Origins در تاریخ ۵ آبان (۲۷ اکتبر) برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC عرضه خواهد شد.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com