بازی Destiny 2 به رکورد تعداد بازیکنان همزمان ۱٫۲ میلیون نفر رسید

اولین رکورد گاردین‌های همزمان

استودیو Bungie طی توییتی در روزهای گذشته از دستیابی بازی Destiny 2 به ۱٫۲ میلیون نفر بازیکن همزمان در ۲ پلتفرم PS4 و Xbox One خبر داد.

استودیو مذکور این آمار را تنها پس از چند روز از آغاز عرضه بازی شوتر اول-شخص جدید خود منتشر کرد و با دانستن این موضوع که آمار مربوطه تنها به بازیکنان همزمان در یکلحظه اشاره دارد و مربوط به بازیکنان فعال یا نسخه‌های بفروش رفته نیست، باید به فوق‌العاده بودن این تعداد اشاره کرد.

گاردین‌ها، واقعا از شما برای انجام بازی متشکر هستیم! هم‌اکنون تعداد بازیکنان همزمان بازی Destiny 2 به مرز ۱٫۲ میلیون نفر دست یافت. ما با شما دوباره در جهان وحشی بازی دیدار خواهیم کرد.

باوجود آنکه بسیاری از افراد هم‌اکنون مشغول انجام فعالیت همراه با محتویات اولیه بازی هستند، سازندگان طی روزهای گذشته جزییات اولین بسته‌الحاقی بازی را با نام Curse of Osiris (نفرین اُسیریس) منتشر کردند و حتی نقشه راه محتویات مخصوص اولین ماه انتشار بازی را ارائه دادند که شامل مواردی چون nightfallها، Raidها و بازگشت رویداد مشهور Xur است.

بازی Destiny 2 در روزهای گذشته برای دارندگان پلتفرم‌های PS4 و Xbox One عرضه شد و در تاریخ ۲ آبان (۲۴ اکتبر) هم برای اولین بار برای مخاطبان پلتفرم PC همراه با ویژگی‌های کاملا ویژه، منتشر می‌شود.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com