کنفرانس EA

اطلاعات جدیدی از محتوای الحاقی جدید بازی Battlefield 1 منتشر شد

دنیایی ژرف تر از جنگ جهانی اول

به تازگی کمپانی ناشر EA اطلاعات جدیدی از محتوای الحاقی دوم بازی Battlefield 1 با عنوان In The Name of The Tsar را منتشر کرد.

طبق گفته‌های ناشر بازی، محتوای جدید دنیای بزرگتری از جنگ جهانی اول را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد. علاوه بر حالت Campaign شش نقشه جدید برای بازی از جمله جدیدترین نقشه منتشر شده با عنوان Lupkow Pass برای بازیکنان در دسترس خواهد بود. همچنین حالت جدیدی برای غنائم، ارتش روسی و حسر، سواره نظام وسایل نقلیه و سلاح‌های جدید به همراه موارد دیگر توسط این محتوا به بازی افزوده می‌شود.

کمپانی EA طی کنفرانس زنده خبری خود در رویداد Gamescom 2017 حالت جدید رقابتی با نام Incursions را برای بازی معرفی کرد. علاوه بری این اعلام کرد نسخه ویراشی بازی یعنی Battlefield 1 Revolution Edition هم اکنون قابل دسترس بوده و شامل هسته بازی با قابلیت پذیرش تمامی بسته‌های الحاقی است.

شایان ذکر است تاکنون فقط یکی از چهار محتوای الحاقی معرفی شده برای بازی با نام They Shall Not Pass منتشر شده است و بسته‌های سوم و چهارم به ترتیب با نامهای Turning Tides و Apocalypse در ماه دسامبر سال ۲۱۰۸ منتشر خواهند شد.

محتوای جدید بازی Battlefield 1 در تاریخ ۲۸ شهریور (۱۹ دسامبر) برای پلتفرم‌های PS4، Xbox One و PC عرضه می‌شود.

دسته بندی
اخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوتر

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com