PlayerUnknown’s Battlegrounds - PUBG

بازی PlayerUnknowns Battlegrounds فعلا برای کنسول PS4 عرضه نمیشود

احتمال کم عرضه PUBG برای PS4

بدون شک بازی PlayerUnknowns Battlegrounds را می توان یکی از موفق ترین عناوین سال ۲۰۱۷ دانست. این بازی از زمان انتشار خود رکورد های متعددی را تاکنون شکسته است و توانست خود را در صدر پر فروش ترین بازی های استیم قرار دهد همچنین به تازگی اعلام شد  ۱۰ میلیون نسخه از این بازی به فروش رفته است. در ادامه با صحبت های برندان گرین (Brendan Greene) پیرامون موفقیت این بازی همراه می شویم.

گرین طی مصاحبه ای با GamesIndustry.biz از جایگاه کنونی PUBG پس از ۶ ماه از عرضه ان و همچنین انچه در همکاری خود با مایکروسافت در پیش دارد گفت.

ابتدا گرین به امار فروش این بازی پرداخت و گفت او و تیمش حتی تصور چنین اماری از فروش و دیگر موفقیت های ان را هم نمی کردند به خصوص وقتی توانست رکورد بیشترین بازیکن انلاین همزمان را بشکند و از Dota 2 و Counter-Strike: Global Offensive پیشی بگیرد.

گرین در ادامه بیشتر به موضوع همکاری خود با مایکروسافت به منظور عرضه بازی PlayerUnknowns Battlegrounds برای Xbox One پرداخت و گفت :

ما می‌خواهیم تجربه بر روی دو پلتفرم PC و Xbox یکسان باشد. او افزود توسعه بازی همراه با قابلیت Cross-Play (بین پلتفرمی) بین PC و Xbox One هنوز مورد بحث است و باید به عدم توازن میان بازیکنان با موس و کیبرد و گروه دیگر با دسته هم اشاره کرد.

گرین امکان عرضه بازی برای کنسول PS4 را کم دانست و گفت تعداد افراد تیم توسعه بازی در حال حاضر بسیار محدود است و این تیم تمام تمرکز خود را بر روی PC و Xbox گذاشته است. این در حالی است که یکی از دلایل دیگر عرضه نشدن بازی برای PS4 را می توان عدم وجود برنامه ای مشابه دسترسی زودهنگام بر روی ان دانست.

بازی PlayerUnknowns Battlegrounds هم اکنون از طریق دسترسی زودهنگام استیم قابل بازی بوده و نسخه Xbox One آن هم برای اواخر امسال قابل انتظار است.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com