بازی Absolver رکورد فروش بزرگترین عرضه اولیه در تاریخ کمپانی Devolver Digital را شکست

طی هر دو بحث فروش و بازیکنان همزمان در تاریخ کمپانی Devolver Digital

استودیو Sloclap طی خبری از استقبال بی‌نظیر مخاطبان نسبت به بازی Absolver ساخته این استودیوی فرانسوی در سبک نقش‌آفرینی مبارزات نزدیک خبر داد. هرچند این استقبال شدیدی در ابتدا با مشکلات سروری و اتصالات شبکه‌ای این عنوان تماما آنلاین روبرو شد، اما بنا به آنچه امروز مسئولان گفتند، محتویات و گیم‌پلی بسیار خاص این اثر مخاطبان را به خرید و فعالیت در آن مجاب کرده است. بدین جهت، بازی Absolver توانست رکورد فروش بزرگ‌ترین عرضه اولیه (Launch) یک محصول در تاریخ کمپانی Devolver Digital را بشکند و به موفق‌ترین اثر این ناشر مشهور بازی‌های مستقل تبدیل شود.

این خبر مهم را ابتدا فورک پارکر (Fork Parker)، رئیس استودیو Sloclap در توییتر خود منتشر کرد و سپس وبسایت PCGamesN در طی مصاحبه‌ای با مسئولان کمپانی ناشر، بیانیه آنان را در تصدیق خبر قبل، ارائه داد.

بروزرسانی: بازی Absolver تبدیل به بزرگ‌ترین عرضه اولیه تاریخ کمپانی Devolver Digital شد.

بیانیه Devolver Digital:

کمپانی Devolver Digital از همکاری با استودیو Sloclap در تهیه اولین محصول جاه‌طلبانه خود، بازی Absolver، بسیار مفتخر است. این عنوان توانست به رکورد بزرگ‌ترین عرضه اولیه طی هر دو بحث فروش و بازیکنان همزمان در تاریخ کمپانی ما تبدیل شود.

طبق اطلاعات کمپانی ناشر، بازیکنان همزمان این عنوان در ابتدای عرضه برای دو پلتفرم PS4 و PC توانست به مرکز ۳۰ هزار نفر دست یابد و تاکنون پس از یک هفته از عرضه آن، رکورد تعداد بازیکنان همزمان آن تنها بر روی شبکه استیم به ۱۹ هزار نفر رسیده است.

بازی Absolver با قیمت ۳۰ دلار هم‌اکنون در دسترس دارندگان پلتفرم‌های PS4 و PC قرار دارد و باوجود مشکلات سروری و بسیار موارد دیگر، توسعه‌دهندگان از همان روز اول عرضه سعی در ارائه بروزرسانی‌های تصحیح مشکلات را داشته‌اند.

این بازی همچنین با کسب میانگین امتیاز ۷۷ از وبسایت Metacritic توانست باوجود مشکلات، از طرف منتقدان مورد استقبال گسترده‌ای قرار گیرد.

دسته بندی
اخبار بازیپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com