موفقیت کنسول Nintendo Switch از نگاه مدیر شرکت Pokémon

هنوز هم کنسول های دستی نام و نشان خود را دارند

Tsunekazu Ishihara مدیر شرکت Pokémon طی مصاحبه جدید خود با Bloomberg گفت در حالی که کنسول Nintendo Switch از زمان عرضه ان موفقیت خوبی به دست اورده است هنوز نیاز به جذب مخاطبان بیشتری دارد. او همچنین از اشتباه خود در مورد قضاوتش برای موفقیت نینتندو سوییچ هم گفت.

من در ابتدا قبل از عرضه کنسول Nintendo Switch گفتم که این کنسول موفقیت چندانی به دست نخواهد اورد چون فکر میکردم در عصر گوشی های هوشمند کسی مایل به خریدن یک کنسول بازی دستی نیست و ان چیزی که مشخص است من اشتباه کردم. من به این نتیجه رسیدم کلید موفقیت در این زمینه ساده است: نرم افزار با کیفیتی مناسب سخت افزار شما را در صدر نگه میدارد. اگر نرم افزار به اندازه کافی جذاب باشد شیوه انجام بازی هم انعطاف پذیر می شود. در حال حاضر این کنسول دستی شهرت خوبی دارد اما فکر میکنم یک قدم دیگر برای جذب مخاطبان بیشتر نیاز دارد. من پتانسیل زیادی در این کنسول میبینم اما کسی نباید انتظارات خیلی بالایی از این پتانسیل داشته باشد.

پیش از این در ماه آپریل Reggie Fils-Aime رییس کمپانی نینتندو در آمریکا گفته بود:

نینتندو همیشه در تلاش است تا چیزی سرگرم کننده، جدید و متفاوت را به مخاطبان خود عرضه کند. با حالت های متفاوت قابل بازی و ویژگی های خلاقانه کنترلر های کنسول Nintendo Switch این کنسول میتواند تجربه ای بی نظیر را برای مردم در هر مکانی به ارمغان بیاورد

در اخر باید به فروش خوب این کنسول هم اشاره کرد چراکه در ۴ ماه اول عرضه خود کنسول Nintendo Switch توانسته است ۴٫۷ میلیون واحد به فروش برساند.

 

دسته بندی
اخبار فناوریمطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com