اطلاعاتی از سیستم هوش مصنوعی جدید بازی Assassin’s Creed Origins

گیم پلی ازادانه تر در انتظار Assassin’s Creed Origins

 اشرف اسمائیل (Ashraf Ismail) کارگردان بازی Assassin’s Creed Origins طی مصاحبه اش با مجله Play گفت بازی Assassin’s Creed Origins شامل هزاران شخصیت غیر قابل بازی پویا و زنده می باشد که این ویژگی را مدیون سیستم هوش مصنوعی جدید خود است. همچنین گستره گیم پلی بازی هم بسیار وسیع تر شده است.

تیم ساخت بازی Assassin’s Creed Origins تمام اصول پایه ای فرانچایز را گسترش داده اند و تنها جنبه ای که تغییرات اساسی به خود دیده است هوش مصنوعی بازی می باشد. به لطف این سیستم جدید هر یک از اشخاص غیر قابل بازی در دنیای Origins یک زندگی واقعی دارند.

ما هوش مصنوعی جدیدی را ساختیم که در واقع به ما این اجازه میدهد تا هزاران نفر به طور مداوم در دنیای بازی زندگی کنند. نکته قابل توجه، شبیه سازی تمام موجودات درون بازی از قبیل انسان ها  و حیوان ها می باشد و این بدان معناست که آن ها به عملکرد بازیکن واکنش نشان می دهند. شخصیت های غیرقابل بازی، هر یک در دنیای بازی زندگی دارند و این نکته به ما این اطمینان را میدهد که بازیکنان در صورت ناپدید شدن هدف خود مجبور به بارگذاری مجدد بازی نیستند چراکه بازی سناریو ها و فرصت های  گوناگونی را در طول گیم پلی به بازیکنان ارائه میدهد. بازی به موفقیت ها و شسکت های شما بصورت بی درنگ (Real Time) واکنش نشان میدهد و این بدان معناست که تمام محدودیت ها از بین رفته اند. این ها مواردی بودند که به دنبال حذف ان ها بودیم.

بمنظور ساخت گیم پلی ازادانه تر به بازیکنان این امکان داده می شود تا تجربه مورد نظرشان را خود انتخاب کنند. اسمائیل افزود گیم پلی بازی حتی زمانی که شما در تعقیب یک هدف هستید هم قابل تغییر است و این ازادی است که می توان طی گیم پلی بازی مشاهده کرد.

نکته قابل توجه این است که ما این اطلاعات را به بازیکنان می دهیم و ان ها را از چگونگی هوش مصنوعی و پویا بودن دنیای بازی مطلع می کنیم و شما باید از خود بپرسید چه تجربه ای را میخواهید داشته باشید و زمانی که ما از شما طی بازی میخواهیم کاری را انجام دهید ازادی عمل شما برای رسیدن به هدف نهایی بسیار بیشتر است. بله هدف نهایی ثابت است و کشتن افراد خاص می باشد اما ان چه در این نسخه متفاوت است راه های انجام دادن ماموریت است که متنوع می باشد.

برای مثال در یکی از شهر ها ما هدفی را قرار دادیم که چندین فرد مشابه او هم هستند و شما باید درباره نحوه زندگی و برنامه های او مطلع باشید و او را از میان سایرین که بی گناه هستند تشخیص دهید. روند ازاد بودن گیم پلی هم همواره برقرار است و در این مسیر و حتی طی قتل او هم انتخاب های متنوعی دارید.

بازی  Assassin’s Creed Origins در تاریخ ۵ آبان (۲۷ اکتبر) برای پلتفرم های PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد.

دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com