اطلاعات جدیدی از بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle منتشر شد

انتشار محتوای Season Pass برای بازی و تاریخ آن

طبق اخبار جدید، انتشار محتوای Season Pass برای بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle اعلام شد. کمپانی Ubisoft در وبلاگ خود جزئیات بیشتری درمورد این محتوا از جمله چند محتوای الحاقی برای بازی در سال ۲۰۱۸ برای بازی را در اختیار هواداران قرار داد. از نکات قابل توجه این Season Pass میتوان به زمان انتشار آن در تاریخ انتشار نسخه اصلی بازی با قیمت ۲۰ دلار اشاره کرد.

در این Season Pass 8 اسلحه Steampunk اختصاصی برای ماریو و دوستانش فراهم می‌شود. سپس در پاییز سال جاری مبارزات تک نفره به همراه نقشه‌های چند نفره برای دارندگان Season Pass موجود خواهد بود. در نهایت در سال ۲۰۱۸ طی این محتوا داستانی جدید برای بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle قابل اجرا خواهد بود. در حالی‌که محتوای سلاح های Steampunk بطور اختصاصی منتشر می‌شود، بسته‌های دیگر بصورت جداگانه قابل خریداری خواهد بود.

این عنوان جدید از سری بازی‌های محبوب با محوریت شخصیت ماریو یک بازی با سبک نقش آفرینی تاکتیکی و ادغام دو دنیای سرزمین قارچ‌ها و دنیای شخصیت‌های Rabbids است که حتی بسیاری سبک این بازی را شبیه به جدیدترین بازی‌های فرانچایز XCOM می‌دانند.

بازی Mario + Rabbids Kingdom Battle به همراه محتوای Season Pass در تاریخ ۷ شهریور (۲۹ آگوست) بطور اختصاصی برای پلتفرم نینتندو سوئیچ عرضه خواهد شد.

دسته بندی
اخبار بازیپلتفرم هامطالبنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com