تریلری جدید از بازی South Park: The Fractured But Whole منتشر شد

توضیحات اجمالی کارگردان بازی حین نمایش تریلر

کمپانی Ubisoft در رویداد Gamescom 2017 تریلری جدید از بازی South Park: The Fractured But Whole منتشر کرد. این تریلر نمایشی یکسان از تریلر به نمایش گذاشته شده در رویداد E3 2017 است با این تفاوت که در نمایش جدید، عناصر جذاب و مهیج بازی چون غنیمت‌ها، سیستم Crafting و پازل‌های محیطی توسط جیسون شرودر (Jason Schroeder) کارگردان بازی به همراه کیمبرلی وایگند (Kimberly Weigend) تهیه کننده بازی مورد تفسیر قرار می‌گیرند.

در این تریلر جنگجویان وروجک به دنبال پیدا کردن رقاص بخصوصی به نام Peppermint Hippo باید به غرفه DJ راه پیدا کنند. دو شخصیت gin و tonic برای رسیدن به هدفشان تصمیم می‌گیرند تا با درست کردن کوکتلی مخصوص و خوراندن آن به DJ او را از تجهیزات خود دور کنند.

درطول دموی این بازی، شرودر درمورد آیتم‌های بازی توضیح می‌دهد که هرچقدر آیتم های مختلفی را بسازید امتیاز بیشتری را جهت ساخت آیتم های بهتر کسب می‌کنید.

مکانیک ساخت و ساز در بازی South Park: The Fractured But Whole بسیار ساده و جذاب طراحی شده است. همچنین ویژگی‌های پازل‌های محیطی از عنوان South Park: The Stick of Truth را در این بازی مشاهده می‌کنیم. بوسیله این ویژگی بازیکنان قادرند با جابجایی آیتم‌ها و حرکات مخصوص وارد مناطق جدیدتری شده و امتیازهای بیشتری کسب کنند.

بازی South Park: The Fractured But Whole در تاریخ ۲۵ مهر (۱۷ اکتبر) برای پلتفرم های PS4، Xbox One و PC عرضه می‌شود.

تریلر بازی South Park: The Fractured But Whole:

دسته بندی
Gamescom 2017اخبار بازیایکس باکسپلی استیشنتریلرکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط

Powered by themekiller.com