یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های تاریخ به ایران رسید!

بازی رایگان کراس‌فایر کلاسیک، یک بازی اکشن اول شخص آنلاین برای ویندوز است که به زودی در ایران منتشر خواهد شد

بازی رایگان کراس‌فایر کلاسیک، یک بازی اکشن اول شخص آنلاین برای ویندوز است که به زودی در ایران منتشر خواهد شد. پیش‌ثبت‌نام برای دریافت این بازی، هم‌ اکنون از طریق سایت رسمی بازی کراس‌فایر کلاسیکآغاز شده است.

وب‌سایت BusinessWireاخیراً در خبری اعلام کرده است کراس‌فایر با داشتن بیش از ۶۶۰ میلیون کاربر ثبت‌نام شده و ۸ میلیون کاربر هم‌زمان، بالاتر از عناوینی همچون فورت‌نایت و پابجی، دارای بیشترین تعداد کاربر در سراسر جهان است.

کراس‌فایر اما تا به امروز توانسته عناوین و رکوردهای دیگری را نیز به خود اختصاص دهد! به گزارش نشریه Forbesکراس‌فایر در سال ۲۰۱۴ با فروش ۱٫۳ میلیارد دلاری پرفروش‌ترین بازی ویندوز جهان بوده است. از سوی دیگر و به گزارش SuperDataطی سال‌های اخیر نیز کراس‌فایر بالاتر از عناوینی همچون Dota2و Hearthstoneهمواره جز پنج بازی پرفروش جهان قرار گرفته است.

پیش‌ثبت‌نام را به ۱۰۰۰ برسانیم، تا همه یک سلاح بیشتر هدیه بگیریم!

کلیه کاربرانی که از طریق سایت رسمی بازی پیش‌ثبت‌نام انجام دهند، سلاح KA-BAR Serrated Knife Goldرا به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد. اما ناشرین بازی هدیه‌ی هیجان انگیزی دیگری نیز برای علاقمندان در نظر گرفته‌اند. در حال حاضر بیش از ۶۰۰ نفر پیش‌ثبت‌نام انجام داده‌اند و  اگر این تعداد به ۱۰۰۰ برسد، سلاح AK47 Fuel Cellنیز به عنوان هدیه دوم به تمام کاربران اعطا خواهد شد.

پس شما نیز اگر می‌خواهید بازی را تجربه کنید و در این حرکت جمعی نیز مشارکت داشته باشید، می‌توانید از طریق وب‌سایت رسمی بازی کلاس‌فایر کلاسیکپیش‌ثبت‌نام انجام دهید!

منابع:

۱ | ۲ | ۳

 

 

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیکامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط