بازی Mortal Kombat 11

یکی از شخصیت‌های کلاسیک سری Mortal Kombat به نسخه یازدهم می‌آید

Kano به بازی Mortal Kombat 11 باز می گردد

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از videogamer، استودیو مطرح NetherRealm به تازگی تایید کرد که شخصیت Kano به بازی Mortal Kombat 11 بازمی‌گردد و بازیکنان می‌توانند این کارکتر را تجربه کنند. Kano یکی از مبارزان اصلی سری بازی‌های مورتال کمبت است که کشتار قهرمانانه آن موجب شد تا این شخصیت به عنوان یکی از کارکترهای خطرناک و محبوب این سری شناخته شود. به نظر نمی‌رسد برای بازی MK11 تغییری به کار گرفته شده است. این شخصیت از چشم cybernetic برخوردار بوده و به تیغه مرگباری مجهز از است که اگر به دشمنان برخورد کند، بدون شک آنها را از پای درمی‌آورد.

هنگامی که دقیق به کانو توجه کنید یادی از فیلم اصلی Mortal Kombat به ذهن می‌رسد. در فیلم Mortal Kombat شخصیت وی توسط Trevor Goddard بریتانیایی ایفا شد و توانست به شخصیت قابل توجهی تبدیل شود. بازی مبارزه‌ای یا همان فایتینگ Mortal Kombat 11 در اواخر سال ۲۰۱۸ معرفی شد و قرار است ۲۳ آوریل امسال برای پلتفرم رایانه شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ دردسترس قرار گیرد.

برای کسب جزئیات بیشتر به وب سایت بازی Mortal Kombat یا استودیو NetherRealm سازنده این فرنچایز مراجعه کنید. انتظار می‌رود نسخه دمویی توسط استودیو مذکور برای این بازی پیش از انتشار در نظر گرفته شود اگرچه اخباری در کار نیست.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط