یوبی‌سافت علاقه‌ای به ساخت بازی Child of Light 2 ندارد

Child of Light 2 در کار نیست

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از dualshockers، بر اساس گفته‌های آقای Patrick Plourde کارگردان خلاق بازی Child of Light 2، یوبی‌سافت علاقه‌ای به ساخت این بازی ندارد از این‌رو ساخت آن متوقف شده است.

یکی از بازی‌های هنری و منحصربه‌فردی که تاکنون توسط یوبی‌سافت طراحی شده، بازی Child of Light  است. با وجود اینکه نسخه دوم بازی Child of Light  در سال گذشته معرفی شد اما کارگردان این بازی محبوب به‌تازگی اعلام کرده است که یوبی‌سافت دیگر علاقه‌ای به توسعه این بازی ندارد از این‌رو متاسفانه ساخت و توسعه این بازی متوقف شده است. صحبت‌های کامل کارگردان بازی Child of Light 2 در زمینه متوقف شدن توسعه آن توسط یوبی‌سافت به شرح زیر است:

” من می‌خواهم کاملا بی‌پرده صحبت کنم، با وجود اینکه هنوز پرونده بازی Child of Light 2 بر روی میز یوبی‌سافت باز است و این استودیو از بازی Child of Light 2 پشتیبانی اندکی می‌کند و هنوز هم کمی برای آن ارزش قائل است، به‌نظر می‌رسد که این بازی تولید نخواهد شد چراکه یوبی‌سافت مانند گذشته بر روی این بازی و توسعه آن متمرکز نیست و به‌نوعی آن را کنار گذاشته است.

مشکل اصلی که موجب شده تا یوبی‌سافت دیگر دوست نداشته باشد تا بازی Child of Light 2 را توسعه دهد این است که این کمپانی در حال به‌دست آوردن پول‌های زیادی از جاهای دیگر است که به‌نظر می‌رسد متمرکزشدن این کمپانی بر روی بازی‌های دیگر نسبت به کار کردن بر روی بازی Child of Light 2 بیشتر برای آن سودآور است از این‌رو است که این کمپانی دیگر به توسعه بازی Child of Light 2 علاقه‌ای ندارد و آن را کنار گذاشته است.

البته بازی  Child of Light 2 اولین بازی نیست که توسعه و ساخت آن به دلیل سودآوری کمتر نسبت به سایر بازی‌ها برای کمپانی منتشرکننده، متوقف شده است. درواقع چنین بازی‌هایی که نسبت به سایر بازی‌ها در مرحله ساخت قرار دارند از این‌رو سودآوری زیادی ندارند جای پیشرفتی در استودیو‌های مستقل ندارند “.

یوبی‌سافت در سال‌های اخیر با طراحی و عرضه بازی‌های مطرحی چون For Honor, Rainbow Six Siege و Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands توانست به محبوبیت زیادی در میان کاربران و گیمرها دست پیدا کند اما مثل اینکه سودآوری بیشتر از متمرکزشدن بر روی ساخت و توسعه یک بازی محبوب برای این کمپانی اهمیت دارد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط