گزارش سومین روز از مسابقات WESG 2019

روز نهایی مسابقات در نمایشگاه شهر آفتاب

امروز سومین و آخرین روز از مسابقات ۲۰۱۹ WESG واقع در نمایشگاه شهر آفتاب بود. این مسابقات که در دو رشته CS:GO و PES 2019 برگزار شد، طبق برنامه و تاریخ خود به بخش نهایی مسابقات نزدیک شده بود. ذر رشته CS:GO همانطور که در این گزارش(این کلمه هایپر لینک به گزارش روز دوم مسابقات بشود.) ذکر شد مرحله نهایی از سه مسابقه دو تیم Viva و N.B.D به روز آخر یعنی امروز موکول شد. در این مسابقه هیجان‌انگیز که در نقشه‌ی Train جا گرفته بود، تیم Viva موفق شد با نتیجه ۶-۱۶ تیم N.B.D را شکست دهد تا به مرحله نهایی مسابقات برسد.

در مسابقه دوم مرحله‌ی نیمه نهایی دو تیم R.O.G ARENA و Disabled به مصاف یکدیگر رفتند. تیم Disabled در سه نقشه‌ی Mirage، Cash و Overpass(در صورت تساوی) موفق شد حریف خود یعنی R.O.G ARENA را با دو پیروزی متوالی شکست دهد تا برخلاف حریف خود در مرحله نهایی یعنی Viva راحت به این مرحله صعود کند.

در مسابقه سوم و فینال سری مسابقات CS:GO در WESG همانطور که گفته شد دو تیم Viva و Disabled با یکدیگر روبرو شدند. این بازی بسیار حساس در دو مرحله شکل گرفت که در هر دو مرحله تیم Disabled موفق شد با نتایج ۱۴-۱۶ و ۴-۱۶ تیم Viva را مغلوب خود کند تا به قهرمانی این سری از مسابقات برسد.

در رشته PES 2019 ادامه مسابقات گروهی که دیروز قرعه‌کشی شده بود از سر گرفته شد تا به مراحل نیمه نهایی و نهایی نزدیک‌تر شود.

در مرحله نیمه نهایی حسین پاجانی(بازیکن تیم دیاکو) که قبل‌تر مدال‌آور ایران در مسابقات آسیایی جاکارتا بود موفق شد حریف خود محمد کمالی(بازیکن تیم اکسین خوزستان) را شکست دهد تا به فینال این مسابقات و روبرو شدن با حریف مرحله نهایی یعنی فرشاد شاهسون(بازیکن تیم Old Mens) برسد.

این مسابقه بسیار حساس در نهایت با پیروزی حسین پاجانی تمام شد تا او بتواند قهرمان این سری مسابقات شود و به سهمیه مسابقات جهانی ۲۰۱۹ WESG دست پیدا کند.

دسته بندی
Esportاخبار مسابقاتمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط