Unreal Engine

گرافیک نسل بعدی بازی های ویدئویی توسط موتور Unreal Engine

نمایش ها اخیر در کنفرانس توسعه دهندگان بازی های رایانه ای در سانفرانسیسکو بسیار تاثیر گذار است
گرافیک نسل بعدی بازی های ویدئویی توسط موتور Unreal EngineReviewed by مهران محمدی on Mar 24Rating:

توسعه ‌دهندگان از سراسر دنیا در نمایش تکنولوژی‌های جدید خود در کنفرانس توسعه‌ دهندگان بازی در سانفرانسیسکو هستند. کمپانی Epic Games نیز در این کنفرانس حضور دارد و ویدئوهای جالب و تحسین برانگیزی از نسل بعدی موتور گرافیکی خود یعنی Unreal Engine نمایش داده است.

کمپانی Epic Games با همکاری ۳Lateral ,Cubic Motion ,Tencent و Vicon چند ویدئو از شبیه سازی انسان‌های دیجیتالی را ساخته و منتشر کردند. در یکی از ویدئوها ما کاراکتری به نام Sirin را می‌بینیم که بازیگر چینی یعنی Bingjie Jiang نقش وی را بازی می‌کند و پس از آن ویدئویی تاثیر گذار با بازی Andy Serkis به نمایش در‌آمد.

به نظر می‌رسد که نمایش‌های اخیر پیشرفت انقلابی نسبت به نسل کنونی است.

در این کنفرانس همچنین نمایشی به صورت Real Time از جنگ ستارگان به نمایش درآمد که از تکنولوژی‌های DXR کمپانی Microsoft و RTX کمپانی Nvidia استفاده می‌کرد. در این نمایش از بازتاب‌های محیطی روی لباس سربازان فیلم جنگ ستارگان به صورت Real Time در موتور Unreal Engine استفاده ‌شد. تصور این قابلیت‌ها برای نسل آینده‌ی بازی‌های ویدئویی در آینده‌ای نه چندان دور‌، بسیار هیجان انگیز است.

شما می‌توانید ویدئوهای منتشر شده توسط Epic Games در این کنفرانس را در زیر مشاهده و گرافیک نسل بعد بازی‌های ویدئویی را احساس کنید:

دسته بندی
اخبار بازیگزارشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط