کنفرانس E3 2019 │ پلتفورم‌های تأیید شده برای Avengers، بازی مورد انتظار Marvel

Google Stadia نیز به جمع پلتفورم‌های پشتیبانی کننده از Avengers پیوست.

لیست بازی‌هایی که Google Stadia از آنها پشتیبانی می‌کند، همچنان درحال افزایش است. اخیراً بازی‌های رونمایی نشده نیز به جمع این بازی‌ها می‌پیوندند. براساس آخرین اخبار منتشر شده از محل برگزاری کنفرانس E3 در لس‌آنجلس، گوگل استدیا نیز در بحث پشتیبانی از بازی جدید Marvel به PS4 ، Xbox One و PC پیوست. به نظر می‌رسد که پلتفورم تازه متولد شده‌ی کمپانی بزرگ گوگل، شروعی قدرتمند در بازار پرسروصدای صنعت بازی خواهد داشت. این خبر بعد از این که یک فن اکانت توییتری Avengers ، تصویری از پوستر بزرگ نصب شده در محل کنفرانس E3 2019 منتشر کرد، دست به دست می‌شود. در این پوستر می‌توان لوگوی بزرگ Avengers را در کنار برندهای Marvel، Crystal Dynamics، Square Enix و Edios Montreal مشاهده کرد.

زیر نام Avengers میتوان جمله‌ی تبلیفاتی “Embrace your power” درکنار لوگوهای پروسپکتیو کنسول‌های پشتیبانی کننده از این بازی را مشاهده کرد. این لوگوها شامل پلتفورم‌های مورد انتظار PC ، PS4 و Xbox هستند که در کنار این نام‌ها یک عنوان غیر منتظره حضور دارد، Google Stadia .

این خبر نشان می‌دهد که هنوز مطالب زیادی درمورد این بازی و حتی پلتفورم جدید گوگل وجود دارند که ما از آنها بی خبریم. اما مطمئناً افرادی که نسخه‌ی Founder’s Edition از گوگل استدیا را پیش خرید کرده اند، از شندین این خبر خوش حال ترند. این نکته نیز لازم به ذکر است که Avengers اولین بازی رسمی Square Enix برای پلتفورم Google Stadia خواهد بود. دیگر نام‌های بزرگ صنعت بازی مانند Ubisoft ، Bethesda ، Bandai Namco ، Bungie و ۲K نیز قبلاً حمایت خود را از گوگل استدیا اعلام کرده اند. از این رو اگر دیگر محصولات انحصاری Square Enix نیز به پلتفورم گوگل وارد شوند می‌توانند در آینده، پتانسیل لازم برای حضور عناوینی همچون Final Fantasy 7 و Kingdom Hearts III را تأمین کنند. اخیراً اخبار پرسروصدا و هیجان انگیزی حول بازی جدید مارول به گوش رسیده است. اما نهایتاً این بازی در کنفرانس Square Enix در نمایشگاه E3 2019 رونمایی خواهد شد.

  • آخرین بروز رسانی : نینتندو سوییچ از لیست پلتفورم‌های پشتیبانی کننده از بازی جدید Avengers خارج شد. این خبر که چندان هم شوکه کننده به نظر نمی‌رسید، هنوز به صورت رسمی توسط هیچ‌کس تأیید یا تکذیب نشده است. تا انتشار رسمی بازی در کنفرانس Square Enix با ایستگاه بازی همراه باشید.

منبع : DualShockers

دسته بندی
E3 2019اخبار بازیاستیدیاایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالبمقالاتنینتندو

یک دیدگاه

مطالب مرتبط