کنفرانس E3 2019 | تاریخ انتشار و تریلر بخش داستانی و مولتی پلیر DOOM Eternal

بازگشت شخصیت هایی مانند Dr.Samuel Hayden ، لوکیشن Mars و سلاح‌هایی از جمله Super Shotgun‌!

بازی Doom eternal اولین بار در E3 2018 رونمایی شد. گیم‌پلی بخش داستانی این بازی نیز در کنفرانس Quakecon به نمایش درآمد و اعلام شد که این بازی برای تمامی پلتفورم‌ها از جمله Google Stadia دردسترس خواهد بود. اما حالا جزئیات جدیدی از زمان انتشار این بازی مورد انتظار به دست ما رسیده است. بر اساس اعلام رسمی سازندگان Doom Eternal، این بازی در تاریخ ۲۲ ام نوامبر ۲۰۱۹ ( ۱ ام آذر ) در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.

تریلر جدید Doom Eternal بازگشت شخصیت هایی مانند Dr.Samuel Hayden ، لوکیشن Mars و سلاح‌هایی از جمله Super Shotgun‌ را تأیید می‌کند از طرفی سلاح‌های ، باس فایت‌ها، کاراکترها، گلوری کیل‌ها، دشمنان و زمین‌های جدید متعددی نیز به بازی افزوده شده است. همچنین قابلیت‌های جدیدی مانند نوعی بوستر مکانیکی که امکان پرواز را برای شخصیت بازی فراهم می‌کند، به بازی آورده خواهند شد.

تریلر زیر، نحوه‌ی عملکرد این بوستر را در خلال مبارزات به نمایش می‌کشد. همچنین می‌توانید سلاح‌ها، گلوری کیل‌ها، شمشیر جدید و بسیاری از جزئیات جدید اینبازی را مشاهده کنید. حالت مولتی پلیر این بازی با نام Battlemode شناخته شده و در تریلری جداگانه به نمایش گذاشته می‌شود. در این بخش از بازی، کاربر با در اختیار داشتن یکی از شخصیت‌های بازی که اتفاقاً از جهت امکانات نیز کاملاً تکمیل می‌باشد، به مبارزه با دو بازیکن دیگر می‌پردازد. حالت چندنفره‌ی Doon Eternal استراتژی و اکشن را به طور همزمان به ارمغان می‌آورد. برخی از نظرات در شبکه‌های اجتماعی حاکی از آن بود که این بازی حالت مبارزه‌ی خود را از مورتال کمبات الگو برداری کرده است.

در این بین نسخه‌ی Collector Edition این بازی نیز معرفی شد. در این نسخه علاوه بر کتاب‌های Steelbook ، Lorebook ، موسیقی متن، اسکین‌ها و اشتراک سالیانه‌ی محصولات، یک کلاه واقعی شخصیت Doomguy گنجانده شده که علاقه مندان می‌توانند آن را تهیه کنند.

محتویات نسخه‌ی Collector’s Edition

دسته بندی
E3 2019اخباراخبار بازیگزارشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط