کنفرانس E3 2019 | انتشار اخبار و تریلر جدید بازی Wolfenstein

Youngblood یک اسپین آف از سری Wolfenstein است که اتفاقات آن 19 سال بعد از زمان Wolfenstein II رخ می‌دهد.

انتشار تریلر جدید Wolfenstein Youngblood در E3 2019 ، توجهات را به کنفرانس خبری Bethesda معطوف کرد. این تریلر بر روی حالت دو نفره‌ی این بازی که برای اولین بار در سری Wolfenstein شاهد آن هستیم، تمرکز دارد.

Youngblood یک اسپین آف از سری Wolfenstein است که اتفاقات آن ۱۹ سال بعد از زمان Wolfenstein II رخ می‌دهد. در این بازی دو کاربر می‌توانند به عنوان شخصیت‌های Soph Blazkowicz و خواهر دوقلوی او یعنی Jess به نقش آفرینی بپردازند. اتفاقات این بازی در شهر پاریس که به تصرف نازی‌ها درآمده است،  رخ می‌دهد.

در خلال این کنفرانس، مدیر اجرایی Machine Games آقای Jerk Gustafsson اعلام داشت که Youngblood بزرگترین بازی از سری Wolfenstein خواهد بود. تغییرات گسترده در سلاح‌های بازی، امکان تغییر در استایل بازی و البته ناز‌های بیشتر از جمله‌ی این تغییرات خواهند بود.

Youngblood یک اسپین آف از سری ولفنشتاین است که اتفاقات آن ۱۹ سال بعد از زمان Wolfenstein II رخ می‌دهد.

نکته‌ی دیگری که لازم به ذکر است این است که با وجود اضافه شدن حالت دونفره به بازی، همچنان حالت انفرادی برای آن در دسترس خواهد بود. حالت دونفره یا Co-op بازی، در تمامی نسخه‌ها موجود است اما تنها در نسخه‌ی Deluxe Edition کاربران قادرند تا دوستانی که بازی را به صورت جداگانه تهیه نکرده اند، به بازی دعوت کنند. این قابلیت از طریق بخش Buddy pass در بازی صورت می‌گیرد.

تاریخ انتشار بازی ۲۶ ام جولای تعیین شده است همچنین پلتفورم‌های PC ، Nintendo Switch ، Playstation 4 و Xbox One نیز از این بازی پشتیبانی می‌کنند. تریلر E3 این بازی پایین تر دراختیار شما قرار گرفته است.

 

دسته بندی
E3 2019اخباراخبار بازیگزارشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط