کنفرانس E3 2019 | انتشار اخبار و تریلر جدید بازی dying Light 2 توسط Square Enix

آخرین اخبار درباره بازی جدید Techland شامل گیم‌پلی پارکور و فضای پسا آخرالزمانی

بعد از پایان کنفرانس خبری Square Enix در نمایشگاه E3 2019، تریلر جدیدی از آخرین بازی شرکت Techland به نام Dying Light 2 با تلفیقی از سبک‌های زامبی کشی و پارکور به نمایش درآمد. خود تریلر، بسیار کوتاه است اما همین ویدیوی یک دقیقه‌ای شناخت خوبی از سبک پارکور در گیم‌پلی این بازی در اختیار ما قرار می‌دهد. دراین ویدیو نشان داده شده است که شما هنگام مبارزه و یا فرار از دست دشمنان زنده یا غیر زنده‌ی دنیای این بازی، می‌توانید با بهره‌گیری از حرکات نمایشی و هیجان انگیز ورزش پارکور در مواجهه با موانع پیش رو، از روی آنها بپرید، غلت بزنید و یا از زیر آنها لیز بخورید.

در زمان انتشار تریلر اول Dying Light 2 نیز اشاره کردیم که اگر Techland موفق شود تا گیم‌پلی پویا و هیجان انگیز این بازی را به نحو احسن طراحی کند، بدون شک تغییر محسوسی را در دنیای بازی‌های اکشن به وجود خواهد آورد.

در کنفرانس خبری Xbox در نمایشگاه E3 2019 تریلری از  Dying Light 2 به نمایش درآمده بود که اطلاعات مفیدی درباره‌ی فضای پسا آخرالزمانی بازی، لوکیشن شهری و شخصیت اصلی بازی یعنی Aiden، را ارائه می‌کرد. ویروسی که در داستان بازی به این شهر وارد شده، تمامی شهروندان را مبتلا نکرده است بلکه جامعه‌ را به دو دسته تقسیم کرده است. اما با تأثیراتی که این اتفاق بر عموم جامعه داشته است، علاوه بر زامبی‌ها افرادی که از این ویروس در امان مانده اند نیز دشمن شما محسوب می‌شوند. در بخش دیگری از این تریلر اعلام می‌شود که این بازی در اواسط بهار سال ۲۰۲۰ برای کنسول‌های PS4 ، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. این تریلر با اطلاعاتی که درباره‌ی داستان جالب و گیم‌پلی جذاب و منحصر به فرد این بازی در اختیار کار بران قرار می‌دهد، عموم مخاطبان را تحت تأثیر قرار داده است. در زمان انتشار تریلر اول Dying Light 2 نیز اشاره کردیم که اگر Techland موفق شود تا گیم‌پلی پویا و هیجان انگیز این بازی را به نحو احسن طراحی کند، بدون شک تغییر محسوسی را در دنیای بازی‌های اکشن به وجود خواهد آورد.

پایین تر می‌توانید تریلر مذکور را مشاهده کنید.

دسته بندی
E3 2019اخباراخبار بازیتریلرمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط