کمپانی بلیزارد برنامه‌های زیادی برای توسعه بازی Overwatch دارد

Overwatch و بهینه سازی های بیشتر برای آن

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از dualshockers، مدیرعامل کمپانی بلیزارد به تازگی اعلام کرده است که برنامه‌های زیادی برای توسعه و رسیدگی به بازی Overwatch دارد، از این‌رو در آینده این بازی را به شکل خیلی گسترده‌تری تجربه خواهیم کرد.

اگر بخواهیم به یکی از بهترین و مفرح‌ترین بازی‌هایی که در حال حاضر منتشر شده است اشاره کنیم باید به بازی Overwatch بپردازیم. چراکه این بازی توانست در مدت زمان کمی پس از انتشارش طرفداران و کاربران زیادی را به خود جذب کند. جالب است بدانید که این بازی در بین گیمرها آنقدر محبوب است که توانسته لقب برجسته‌ترین بازی در مسابقات ورزشی آنلاین را به خودش اختصاص بدهد. البته لازم است اشاره کنیم که بازی Overwatch تازه در ابتدای مسیر مسابقات ورزشی آنلاین قرار دارد اما با این حال توانسته به یکی از برجسته‌ترین آثار در این زمینه مبدل شود.

خوشبختانه قرار است که بازی Overwatch همچنان مسیر موفقیت و پیشرفت را طی کند و در این مسیر متوقف نشود چراکه به تازگی کمپانی سازنده این بازی یعنی کمپانی بلیزارد اعلام کرده است که برنامه‌های مهمی برای توسعه و رسیدگی به این بازی دارد. در همین زمینه سرپرست کمپانی بلیزارد، آقای جی الن برک با سرمایه‌گذاران این بازی گفتگویی داشته که بخشی از صحبت‌های او به شرح زیر است:

” در سال گذشته تمامی گفت‌و‌گوها و تصمیماتی که داشتیم بر این اساس بود که چگونه باید بازی Overwatch  را روز به روز بزرگتر و بزرگتر بکنیم و بتوانیم به خوبی از آن پشتیبانی بکنیم؟ اما خوشبختانه توانستیم راهکارهایی را برای توسعه و رسیدگی بیشتر به این بازی پیدا کنیم از این‌رو در آینده برنامه‌های زیادی برای توسعه این بازی که بزرگترین سرمایه کمپانی بلیزارد است داریم “

سرپرست کمپانی بلیزارد در ادامه صحبت‌هایش در این زمینه به تلاش‌های بی‌وقفه تیمش برای توسعه بازی Overwatch اشاره کرد و علاوه‌بر این اعلام کرد که این بازی در سال میلادی جاری و یا سال ۲۰۲۰ با محتوای جدیدی شامل قهرمانان جدید، نقشه‌ها و تجارب متعدد از راه خواهد رسید.

البته این بازی در حال حاضر برای پلتفرم‌هایی شامل کنسول‌های بازی پلی‌استیشن ۴ و ایکس باکس وان و همچنین پلتفرم پی سی منتشر شده است.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط