کشف مکزیک در Red Dead Redemption 2

با ایستگاه بازی همراه باشید

با این وجود که تعدادی از لوکیشن‌های آشنای عنوان نخست در Red Dead Redemption 2 حضور دارند، اما مکزیک حداقل به صورت رسمی مشمول آن‌ها نمی‌شود. به تازگی تعدادی از مخاطبان توانسته‌اند به لوکشین مکزیک در این بازی راه پیدا کنند.

اگر Red Dead Redemption 2 را تجربه کرده باشید احتمالا می‌دانید که مناطقی از بازی نخست از جمله New Austin در این بازی وجود دارند و قابل گشت و گذارند. فاصله‌ی مکزیک با این ناحیه تنها یک رودخانه است که در نگاه اول راهی برای گذر از آن وجود ندارد. شما می‌توانید با اسب در امتداد این رودخانه پیشروی کنید، اما دیواری نامریی از ورودتان به مکزیک جلوگیری خواهد کرد.

حال تعدادی از مخاطبان بازی توانسته‌اند سوراخی در این دیوار نامریی پیدا کرده و وارد بخش جنوبی نقشه‌ی بازی شوند. مخاطب می‌تواند در این ناحیه به گشت و گذار بپردازد و با این که مد‌ل‌های درختان و علف‌های این نواحی موقتی به نظر می‌رسند، تعدادی ساختمان شاخص نیز در آن مشاهده می‌شوند. در این میان قلعه‌ی El Presido که مخاطبان عنوان نخست احتمالا به خاطر دارند وجود ندارد.

این مسئله یادآور بخش‌هایی از نقشه‌ی عنوان GTA V است که مخاطبان توانستند با استفاده از باگ و گلیچ‌های بازی به آن‌ها وارد شوند و تا مدت‌ها پیرامون استفاده‌ی آن‌ها در بسته‌های اضافه شونده بحث می‌کردند. این موضوع که مکزیک وجود فیزیکی در بازی دارد و به هر صورت قابل گشت و گذار است می‌تواند نشان‌ دهنده‌ی این باشد که Rockstar در Red Dead Online و DLC‌های احتمالی بازی از آن استفاده خواهد کرد.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط