لیست کدهای تقلب بازی Red Dead Redemption 2 فاش شد

اطلاعاتی درمورد کدهای پنهان بازی و طریقه بازگشایی آنها

بازی Red Dead Redemption 2 بعنوان تازه‌ترین ساخته استودیو Rockstar Games، عنوانی است که در آن تمامی بازیکنان تمایل دارند، مدت زمان زیادی را برای کشف رازها و جزئیات هیجان انگیز آن صرف کنند.

شما می‌توانید بیش از ۵۰ ساعت را با نادیده گرفتن جمع آوری ثروت و افتخار در مدت زمان بیشتر، فقط صرف کامل کردن ماموریت‌های اصلی داستان بازی کنید؛ اما اگر می‌خواهید از یک راه میانبر استفاده کنید و در حالی که طی اواخر دوران غرب وحشی، در کنار یک زندگی خارج از قانون، راه سریع‌تری به موفقیت را بدست آورید، حالا زمان آن فرا رسیده است.

همانند نسخه اول بازی و همچنین بازی GTA V، بازی Red Dead Redemption 2 نیز، شامل لیستی از کدهای مخفی تقلب است که باعث بازگشایی منابع اضافی و تغییرات جدید در بازی می‌شود. برای یافتن منوی این کدها، لازم است ابتدا دکمه توقف بازی را فشار داده و وارد بخش تنظیمات بازی شوید. در این منو باید با توجه به پلتفرم مورد استفاده خود، یکی از دو دکمه مثلث یا Y (به ترتیب برای Xbox One و PS4) را فشار دهید تا منوی تقلب باز شود و در آنجا با یک لیست طولانی از کدهای تقلب روبرو خواهید شد.

در ابتدا شما نمی‌دانید هرکدام از این کدها چکار می‌کنند و یا چگونه فعال می‌شوند. بسیاری از این کدها، تنها با وارد کردن یک عبارت بخصوص، فعال می‌شوند و برخی نیز، تلاش بیشتری را لازم دارند. برای یافتن کلمات عبور در حالی که داخل دنیای بازی قرار دارید، باید به روزنامه‌هایی که در شهر به فروش می‌رسد، دقت کنید و برخی از آنها، سرنخی برای بازگشایی گزینه‌های اضافی را به شما پیشنهاد خواهند داد. روزنامه‌های بیشتر، با کامل کردن ماموریت‌های اصلی بازی، قابل دسترس خواهند شد و جزئیات بیشتری در دسترس شما قرار می‌گیرد.

در حالی که بسیاری از این کدها، اتفاقات خنده‌داری مانند مست شدن ابدی شخصیت اصلی بازی را بوجود می‌آورد، فعال کردن هریک از این کدها در هر زمان از بازی Red Dead Redemption 2، عواقبی را برای ذخیره‌سازی بازی بوجود خواهد آورد. با فعال شدن کدهای تقلب، تمامی امتیازات و دستاوردها در فایل ذخیره شده، غیرفعال می‌شوند؛ بنابراین جهت سهولت خاطر، پیش از استفاده از هریک از این کدها، ابتدا مطمئن شوید که برای ذخیره سازی اصلی بازی، یک فایل جداگانه ساخته باشید.

بیش از ۳۰ کد تقلب در بازی موجود است و برخی از آنها برای بازگشایی، به دستورالعمل بخصوصی نیاز دارد که در انتهای مطلب، جدیدترین لیست موجود از کدهای تقلب یافته شده از بازی را مشاهده می‌کنید. بازی Red Dead Redemption 2 هم اکنون برای پلتفرم‌های Xbox One و PS4 قابل اجراست.

لیست برخی از کدهای تقلب بازی Red Dead Redemption 2:

کد تقلبنامتوضیحاتطریقه بازگشایی
A fool on commandDrunkهمیشه در حالت مستی قرار دارید (برای غیرفعال کردن به منوی کدهای تقلب مراجعه شود)بدون نیازمندی
Abundance is the dullest desireInfinite Ammoمهمات بی‌نهایت برای سلاح‌هابا خرید Hanover Gazette No. 27 در Valentine یا Blackwater Ledger No. 62. این امر پس از کامل کردن سفر Horseshoe Overlook در قسمت دوم امکان پذیر است.
Better than my dogIncrease Horse Whistle Rangeاجازه می‌دهد اسب شما علی رغم فاصله موجود، شما را پیدا کندبدون نیازمندی
Greed is American VirtueHeavy Weaponsبه شما دسترسی استفاده از سلاح‌های Pump Action Shotgun ،Mauser Pistol ،Bold-action Rifle و Semi-Automatic Pistol را می‌دهدبا خرید Saint Denis Times No. 46 یا Blackwater Ledger No. 65 پس از انجام ماموریت mission Advertising, the New American Art در قسمت سوم امکان پذیر است.
I shall be betterSet Dead Eye To Level 3مهارت Deadeye شما را ارتقاء می‌دهد و می‌توانید به سطوح بالاتر آن دست یابید.بدون نیازمندی
I seek and I findSet Dead Eye To Level 5مهارت Deadeye شما را ارتقاء می‌دهد که به کد تقلب I shall be better مربوط است.بدون نیازمندی
Keep your dreams simpleCreate Wagonیک واگن به همراه یک اسب را برای شما ظاهر می‌کند.بدون نیازمندی
Run! Run! Run!Create Race Horseیک اسب مسابقه‌ای را بطور مداوم در اختیار شما قرار می‌دهد.بدون نیازمندی
The lucky be strong evermoreIncrease Staminaبه شما و اسبتان میزان استقامت بی‌نهایت می‌دهد.با خرید Blackwater Ledger No. 68 پس از ماموریت Dear Uncle Tacitus د قسمت پنجم امکان پذیر است.
Virtue unearned is not virtueIncrease Honorمیزان افتخار شما را به بالاترین مرتبه افزایش می‌دهد.با خرید Blackwater Ledger No. 67 پس از ماموریت Banking, The Old American Art در قسمت چهارم امکان پذیر است.
Would you be happier as a clown?Create Circus Wagonیک واگن سیرک برای شما ساخته می‌شود.با خرید Blackwater Ledger No. 73 طی Epilogue Part 2 امکان پذیر است.
You flourish before you dieSet Health, Stamina, and Dead Eye Bars to Fullمیزان سلامت، استقامت و انرژی Dead Eye شما را تکمیل می‌کند.بدون نیازمندی
You are a beast built for warCreate War Horseیک اسب جنگی برای شما مهیا می‌کند.با خرید Blackwater Ledger No. 72 طی Epilogue Part 1 امکان پذیر است.
You long for sight and see nothingFog Of Warتمام نقشه بازی را پیش از کشف شما، بازگشایی می‌کند.با خرید Blackwater Ledger No. 66 یا New Hanover Gazette No.31 پس از ماموریت Blood Feuds, Ancient and Modern در قسمت سوم امکان پذیر است.
دسته بندی
اخبار بازیایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط