کاور بازی PES 2018 شامل بازیکنان بارسلونا و لوییس سوارز خواهد بود

آبی اناری‌ پوشان

کمپانی کونامی (Konami) سرانجام بطور رسمی از کاور نسخه‌های مختلف منطقه اروپایی بازی PES 2018 رونمایی کرد که طبق انتظار، شامل ستارگان تیم فوتبال بارسلونای اسپانیا هستند.

ابتدا کاور نسخه استاندارد بازی PES 2018 حاوی تصویر لوئیس سوارز (Luis Suárez)، مهاجم گلزن تیم اسپانیایی بوده و طبق اعلام سازندگان جوایزی چون دریافت بیش از ۱۰۰ کیت ظاهری همراه با امتیاز بیش از ۱۰۰ گل زده برای تیم مورد انتخاب بازیکنان در بخش لیگ قهرمانان یک فصل از بازی مربوطه، جزوی از هدایای خرید بازی به حساب می‌آیند.

لوئیس سوارز در توصیف بازی چنین گفته است:

من یکی از بزرگ‌ترین هواداران سری بازی PES هستم و بنابراین برای من افتخار بزرگیست که بر روی کاور نسخه سال جاری نقش ببندم. هرساله این سری بازی بهتر و بهتر از قبل می‌شود و بدین سبب، تمامی کارها باعث شده بازی PES 2018 همانند یک نمایش تلویزیونی واقعی شود. واقعا نمی‌توانم این مقدار واقعی و طبیعی‌شدن بازی را متصور شوم و بدون شک، در زندگی شخصی‌ام بدنبال تهیه نسخه سال جاری خواهم بود. واقعا شگفت‌انگیز است.

دومین نسخه با نام ویرایش پرمیوم (Premium Edition) افزون بر نسخه استاندارد، حاوی محتویات انحصاری خاصی در بازی خواهد بود و اما سومین نسخه با نام ویرایش افسانه (Legendary Edition)، افزون بر تمامی موارد دونسخه قبل، حاوی کاوری فلزی (Steelbook) با حضور سایر ستارگان تیم بارسلونا و یک کاور USB است. همچنین در صورت پیشخرید این نسخه، شما میتوانید به یک ایجنت افسانه‌ای PES برای بخش myClub، ۱۰۰۰ سکه به ارزش پول واقعی ۱۰ یورو برای بخش myClub، یک ایجنت دونده معروف Usain Bolt برای بخش myClub و چندین محتوای انحصاری دیگر دسترسی پیدا کنید.

بازی PES 2018 در تاریخ ۲۳ شهریور (۱۴ سپتامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۳، پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس ۳۶۰، ایکس‌باکس‌ وان و پی‌سی منتشر خواهد شد.

در پایان ضمن مشاهده تصاویر مربوط به کاور نسخه‌های مختلف، نظر خود را در مورد نسخه سال جاری سری بازی محبوب PES بیان کنید.

دسته بندی
Esportاخبار بازیایکس باکسپلی استیشنکامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط