کافه گیمز ۲؛ تجربه، بهترین درس برای موفقیت

در هفته‌ای که گذشت، جمع بزرگی از بازی‌سازان، توسعه‌دهندگان و اهالی رسانه بازی، میهمان رویدادی با نام «کافه گیمز ۲» بودند.

در هفته‌ای که گذشت، جمع بزرگی از بازی‌سازان، توسعه‌دهندگان و اهالی رسانه بازی، میهمان رویدادی با نام «کافه گیمز ۲» بودند؛ رویدادی که به میزبانی کافه بازار و آوا گیمز برگزار شد تا در آن شاهد روایت شدن قصه موفقیت، شکست و تجربه‌های عجیب بهترین توسعه‌دهندگان بازی‌های موبایل باشیم.

کافه گیمز ۲ با صحبت‌های بسیاری از توسعه‌دهندگان شروع شد و بخش‌های مختلفی داشت. اعضای مختلف اس استودیوهای بازی‌سازی گوناگون، روی صحنه حاضر می‌شدند و با ارائه یک موضوع اصلی، تجربیات خود را در زمینه شکست، موفقیت یا دیگر موارد، با حاضرین به اشتراک می‌گذاشتند؛ موضوعی که در انتهای هر ارائه، با پرسش و پاسخ حاضرین همراه بود و به کامل شدن انتقال تجربه کمک بزرگی انجام می‌داد.

اما در کنار حضور سازندگان، تعدادی از اعضای کافه بازار نیز در این رویداد حضور داشتند تا با ارائه آمار مختلف از عملکرد شیوه‌های گوناگون فروش یا بازاریابی، جلوه بهتری از بازار بازی‌های موبایل را در اختیار توسعه‌دهندگان قرار بدهند. با درنظر داشتن بزرگی پلتفرمی مثل کافه بازار برای توسعه‌دهندگان و بازی‌سازان، حضور کافه بازاری‌ها و انتقال جدیدترین نکات و آمارهای مربوط به وضعیت فعلی، نکته‌بسیار مثبتی در این رویداد بود.

 

 

آخرین لحظات این رویداد، با اعلام یک رویداد جذاب دیگر از سوی شروین راد، به پایان رسید. به نظر می‌رسد «کافه گیمز» آخرین همکاری کافه بازار و آوا گیمز نخواهد بود؛ بلکه آن‌ها قصد دارند با همکاری یکدیگر، رویدادی با نام کژوال کمپ را در سال جاری برگزار کنند. این رویداد ۱۰ هفته‌ای، یک مسابقه بازی‌سازی برای پلتفرم موبایل است که به‌زودی جزئیات بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

در پایان، حاضرین در رویداد این شانس را داشتند تا یک‌بار دیگر، در کنار یکدیگر جمع شوند و شبکه‌سازی انجام دهند. افراد حاضر در سالن با مشخص کردن یک موضوع بحث اصلی، قسمت‌های مختلف مکان برگزاری را به محلی برای بحث و تبادل نظر درمورد موارد مختلف تقسیم کردند تا آخرین لحظات کافه گیمز ۲ نیز بتواند برای افراد مفید، همراه با تجربه‌های مختلف و آغازگر روابط جدید باشد.

انتظار می‌رود سومین رویداد کافه گیمز نیز در پایان امسال برگزار شود تا این همکاری مشترک بین کافه بازار و آوا گیمز، دلیلی برای پیشرفت توسعه‌دهندگان و بازی‌سازان داخلی باشد.

دسته بندی
اخبار بازی موبایلاخبار بازی های ایرانیمطالبموبایل

یک دیدگاه

مطالب مرتبط