Devil May Cry

کارگردان بازی Devil May Cry 5 از پروژه جدید خود صحبت می‌کند

فقط چند هفته از انتشار بازی Devil May Cry 5 می‌گذرد، اما مثل این که کارگردان بازی آقای Hideaki Itsuno قصد استراحت ندارد.

فقط چند هفته از انتشار بازی Devil May Cry 5 می‌گذرد، اما مثل این که کارگردان بازی آقای Hideaki Itsuno قصد استراحت ندارد. امروز Itsuno یک توئیت از جشنی با منظره زیبای hanami در تویئتر منتشر کرد، و این که این دورهمی از سازندگان Devil May Cry 5 و یک تیم دیگر برای پروژه‌ای مرموز شکل گرفته بود. می‌توانید توئیت او را در همین پست مشاهده کنید:

Devil May Cry

این اتفاق جالبی بود با حساب این که مدت زیادی از زمان انتشار بازی DMC 5 نمی‌گذرد. هنوز هیچ اطلاعاتی از این که او بر روی چه عنوانی کار می‌کند وجود ندارد. آخرین بازی که سایت Twinifinte با اون مصاحبه کرد، ایتسونو اشاره کرد که او دوست دارد به سری Rival Schools (Justice Gakuen) برگردد. او همچنین از احتمال وقوع Dragon’s Dogma 2, Capcom vs SNK 3, Street Fighter Alpha 4, Power Stone 3 و یا حتی Street Fighter VI صحبت کرد.

مطلب مرتبط: ۵ بازی سال ۲۰۱۹ که استحقاق کسب مقام بهترین بازی سال را دارند 

با این حال، این‌ها خواسته‌های شخص ایتسونو است و این که آیا کپکام با این پروژه‌ها موافقت بکند یا خیر هنوز معلوم نیست. به هر حال ما باید منتظر بمانیم و ببینیم و با احتمال این که این پروژه جدید به تازگی استارت خورده است، احتمالا باید زمان زیادی منتظر بمانیم. شخصا من به شدت منتظر Dragon’s Dogma 2 هستم، نظر شما در این بازه چیست؟

اگر به دنبال راهنمای بازی Devil May Cr 5 می‌گردید، می‌توانید مطلب راهنمای بازی Devil May Cry 5 | چگونه Devil Trigger بینهایت را بدست آوریم؟ یا راهنمای بازی Devil May Cry 5 | چگونه تمام Purple Orb Fragment ها را پیدا کنیم؟ و همچنین راهنمای بازی Devil May Cry 5 | مکان تمام مراحل مخفی (Secret Mission) را مطالعه کنید.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط