Bayonetta

کارگردان بازی Bayonetta 2 کمپانی PlatinumGames را ترک کرد.

یوسوکی هاشیموتو بر روی عناوینی مانند Devil May Cry و Resident Evil کار کردند، این استودیو رو ترک کردند.

کارگردان بازی Bayonetta 2 , اقای Yusuke Hashimoto اعلام کرده است که تصمیم بر ترک کمپانی PlatinumGames گرفته است.

اقای یوسوکی هاشیموتو اخیرا پستی در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرده مبنی بر اینکه روز ۳۱ ژانویه اخرین روز کاری او در کمپانی پلاتینوم گیمز بوده است. وی با انتشار تصویری که شامل متنی کوتاه بود از تمامی افرادی که در این چند سال با او کار کرده اند تشکر کرده است. متن کوتاه اقای هاشیموتو به شرح زیر می باشد :

این توییت من یک مقدار شخصی‌تر از توییت های دیگرم هست. روز ۳۱ ژانویه , اخرین روز کاری من در پلاتینوم گیمز بود. خاطرات من با ۱۳ سال کار در این کمپانی و کار کردن با استعداد های شخصی‌ام روی بازی‌های Bayonetta , Bayonetta 2 و Star Fox Zero شکل می گیرد. من میخواهم از این فرصت استفاده کنم و از تمامی کسانی که با من کار کردند , من را پشتیبانی کردند یا بازی‌های مرا تجربه کردند , تشکر کنم. امیدوارم از تجربه‌هایی که در این چند سال در پلاتینوم کسب کردم بتوانم در اینده شغلی خودم استفاده کنم. ممنونم . – یوسوکی

اقای یوسوکی هاشیموتو ابتدا در کمپانی کپکام ( Capcom ) حضور داشتند و بر روی عناوینی مانند Devil May Cry و Resident Evil کار کردند. سپس ایشان در سال ۲۰۰۷ که سال تاسیس کمپانی پلاتینوم گیمز می‌باشد , به این شرکت پیوست و کار بر روی بازی Bayonetta را اغاز کرد و همچنین در اینده کارگردانی نسخه دوم این بازی را بر عهده گرفت.

نظر شما طرفداران بازی درباره ی اقای یوسوکی هاشیموتو چیست ؟

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاه

یک دیدگاه

مطالب مرتبط