دیوید آیر، جیمز گان را برای کارگردانی فیلم Suicide Squad 2 حمایت می‌کند

کارگردان قسمت اول Suicide Squad با وجود از بین رفتن زحماتش، گان را بسیار مناسب این پروژه می‌داند

طبق اخبار جدید اعلام شد، دیوید آیر (David Ayer) کارگردان فیلم Suicide Squad، در حال انجام مذاکرات برای استخدام جیمز گان (James Gunn) برای فیلم Suicide Squad 2 است.

کمپانی‌های Warner Bros و DC، با فروش قسمت اول این فرانچایز، علی رغم نقدهای منفی در مجمع فروش جهانی ۷۵۰ میلیون دلار را برای خود به ارمغان آورد. حال، مسئولیت بوجود آمدن نقدهای منفی، بر دوش آیر قرار دارد ولی با این حال، Warner Bros قصد دارد تا از او برای کارگردانی فیلم اختصاصی Harley Quinn و Gotham City Sirens به همکاری دعوت کند ولی در ابتدا، گوین اوکانر (Gavin O’Connor) برای کارگردانی دنباله Suicide Squad در نظر گرفته شد.

اوکانر اخیرا از این پروژه خارج شد و نیمکت کارگردانی را برای افراد دیگر، خالی گذاشت و حال، آخرین اخبار، حاکی از مذاکره برای ورود کارگردان اخراج شده مارول استودیو یعنی جیمز گان، برای نویسندگی و احتمالا کارگردانی این پروژه است. اگر گان به این پروژه وارد شود، بسیاری از هواداران نگران، دخیل شدن نظرات و سبک شخصی کارگردانی او و حتی تعویض بازیگران می‌شوند و از تغییر هر چه که فیلم نخست داشته، بشدت ناراضی خواهند شد اما آیر اوضاع را اینگونه نمی‌بیند.

یکی از طرفداران در توئیتر از آیر درمورد استخدام گان و اینکه او می‌تواند پروژه را به نفع نظرات خودش، بطور کلی تغییر دهد، سوال کرد. آیر بجای آنکه کمپانی Warner Bros را برای تصمیمش درمورد خاتمه دادن به پروژه Suicide Squad و پایان دادن به هرچه که او برای شخصیت‌ها و دنیای آن فراهم کرده، اذعان داشت، جیمز گان یک گزینه عالی برای پیش برد اهداف DC است.

این موضوع یک سناریو جدیدی را بوجود می‌آورد که بسیاری از هواداران فیلم اول را ناامید می‌کند، اما هنوز هم به لطف وجود شخصیت‌های گوناگون در فرانچایز، طرفداران متعددی به ادامه فیلم امیدوار و علاقمندند. امکان بازسازی فرانچایز، معرفی شدن بازیگران جدید و یا از بین رفتن شخصیت‌ها و روابط بین آنها توسط گان، وجود دارد، اما باید به پیشنهاد آیر احترام گذاشت، چرا که با وجود امکان از بین رفتن زحمات فراوان او برای قسمت اول، گان را بسیار ستایش می‌کند.

پیش از آنکه درمورد بازسازی فیلم توسط این کارگردان، قضاوت کنیم، ابتدا باید تا انتشار اخبار رسمی و انتخاب شدن او، صبور باشیم و حتی با وجود او برای کارگردانی، امکان بازگشت شخصیت‌های برجسته پیشین به فیلم وجود خواهد داشت. شخصیت‌های Harley Quinn با بازی مارگوت رابی (Margot Robbie) و Deadshot با بازی ویل اسمیت (Will Smith) دو کاندید بزرگ و محتمل برای بازگشت به شمار می‌آیند و همچنین می‌توان منتظر بازگشت شخصیت‌های Captain Boomerang ،Rick Flag ،Amanda Waller و حتی Killer Croc نیز بود. اگر این شخصیت‌ها توسط گان دیگر به فیلم بازنگردند، باز هم حمایت آیر برای دلگرم کردن هواداران و مسیر جدید فرانچایز و فیلم Suicide Squad 2 وجود دارد.

دسته بندی
اخبار سینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط