بازی Fortnite

چگونه در بازی Fortnite سیب‌ها را برای چالش جدید بازی پیدا کنیم

مرحله‌های بعدی این چالش از شما می‌خواهند که به ترتیب bandages, medkits و slurp juice استفاده کنید.

یکی از چالش‌های چند مرحله‌ای بازی Fortnite در هفته هفتم در فصل شش از بازیکنان درخواست می‌کند که برای شروع این چالش ۵ سیب را مصرف کنند. این سیب‌ها در مکان‌های خاصی از نقشه قرار دارند و مصرف آن‌ها مقدار کمی از خون شما را پر می‌کند. ما مکان‌های کلی این سیب‌ها را در نقشه مشخص کرده‌ایم تا به بازیکنان در کامل کردن اولین مرحله این چالش کمک کنیم.

در کجا این سیب‌ها را پیدا کنیم

سیب‌ها معمولا در زیر درخت‌ها در بازی Fortnite پیدا می‌شوند اما نه همه درخت‌ها. پس شما باید به دنبال نوع خاصی از درخت باشید تا بتوانید در آنجا سیب پیدا کنید. درخت‌های سیب در این بازی دارای برگ‌های با سبز کم رنگ هستند و در کل گرد هستند. چیزی همانند شکل زیر:

بازی Fortnite

حتی بعد از پیدا کردن درخت مورد نظر ممکن است سیبی در زیر آن پیدا نکنید. سیب‌ها در بازی Fortnite قرمز هستند و دیدنشان در نقشه آسان است. هر سیب ۵ HP از خون شما را پر می‌کند پس اگر خون شما پر باشد نمی‌توانید آن را مصرف کنید پس یادتان باشد که با خون پر به سراغشان نروید. در عکس پایین نقاطی که می‌توانید در آن سیب‌ها را پیدا کنید مشخص شده‌اند:

بازی Fortnite

وقتی که شما ۵ سیب را استفاده کردید مرحله‌های بعدی از شما می‌خواهند که به ترتیب bandages, medkits و slurp juice استفاده کنید.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهراهنما و آموزشمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط