بازی Red Dead Redemption 2

چگونه از شر جایزه‌ی سرتان در بازی Red Dead Redemption 2 خلاص شوید

با ایستگاه بازی همراه باشید

تقریبا نمی‌توانید در بازی Red Dead Redemption 2 خلافی کنید و قسر در روید. انگار که یک کسی همیشه در حال تماشای شماست تا به محض انجام خلافی آن را به کلانتر گزارش دهد و این کار منجر به گزاشتن پاداشی برای سر شما می‌شود. در این راهنما ما به شما چگونگی خلاص شدن از شر این Bountyها را توضیح می‌دهیم.

در کجا جایزه سرتان را پرداخت کنید

بازی Red Dead Redemption 2

در نقشه بازی Red Dead Redemption 2 مکان‌هایی به نام Post Office وجود دارند که در انجا شما می‌توانید جایزه سرتان را پرداخت کنید و از شر دردسرهایش خلاص شوید. این Post Officeها را می‌توان در Valentine, Wallace Station, Riggs Station, Strawberry, Emerald Station, Annesburg, Van Horn Trading Post, Saint Denis, Rhodes و Blackwater یافت. به عبارت دیگر تقریبا همه شهرها یکی از این دفاتر را دارند و با علامت پاکت نامه در نقشه مشخص شده‌اند.

اگرچه شما فقط زمانی می‌توانید این Bounty را بپردازید که تحت تعقیب نباشید.

سیستم Bounty بازی شما را برای هر عمل خلافی که انجام می‌دهید با مقداری پول مجازات می‌کند. Bountyها از ۵$ برای حمله غیر مسلحانه تا ۱۵$ برای هر قتل متفاوت هستند. این Bountyها در هر استان جدا هستند برای مثال Bounty که درNew Hanover دارید در Lemoyne محاسبه نمی‌شود. ولی از هر Post Office می‌توانید این Bountyها را بپردازید.

وقتی که Bounty برای شما در نظر گرفته شده است جایزه بگیران به دنبال شما می‌آیند، البته نه بلافاصله بعد از انجام خلاف بلکه ساعت‌ها یا حتی روزها بعدتر به سراغتان می‌آیند، حال اگر به یک خلافکار تمام عیارتبدیل شوید خود ارتش به دنبال شما می‌آید.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط