بازی Red Dead Redemption 2

چطور در بازی Red Dead Redemption 2 پول بدست آوریم

از شمش‌های طلا گرفته تا گنج‌های پنهان

در بازی Red Dead Redemption 2 راه‌های زیادی برا خرج کردن سکه‌ها و دلارهای شما وجود دارد و بسیاری از آن‌ها خرج‌های ضروری هستند. شما به چند مشت دلار برای ارتقای کمپتان و تامین مخارج اعضای دار و دسته Van Der Lined نیاز دارید. همینطور اگر می‌خواهید که شرافت‌مندانه زندگی کنید نیاز به یک منبع درآمد پایدار و قانونی نیاز دارید، یا اقلا به دنبال پیدا کردن گنج بروید. البته می‌توانید هر کسی و هر چیزی را که دیدید، بدزیدید و بکشید و غارت کنید، به هر حال زندگی در غرب وحشی بدون خون ریزی و شرارت چه فایده دارد.

بهترین روش‌ها برای پول درآوردن در بازی Red Dead Redemption 2

داد و ستد

شما می‌توانید اسب و کالسکه بفروشید و پول درآورید یا وسایل قیمتی مانند ساعت طلا و پوست بدن حیوانات افسانه‌ای و ماهی‌هایی که می‌گیرید را بفروشید. همینطور که در بازی پیش روی می‌کنید و ماموریت‌های فرعی و اصلی را می‌روید پول خوبی در می‌آورید پس این نکات در مورد راه‌های دیگر پولدار شدن در غرب وحشی هستند. شما نیاز به پیدا کردن Trapper برای فروش پوست حیوانات و Fence برای فروش وسایل دزدی دارید.

مینی گیم‌ها

چه بازی five finger fillet، دومینو یا پوکر باشد، شما می‌توانید پول خوبی از این روش درآورید. فقط قبل از این که پا در لیگ‌های حرفه‌ای بگذارید، در کمپ خود تمرین کنید تا مال و ثروتتان را به باد ندهید.

کمک کردن به مردم

اگر در راه خود شخصی را دیدید که مار نیشش زده یا در تله خرس گیر کرده، در کمک کردن به آن فرد شک نکنید، زیرا کمی بعدتر جایزه خود را می‌گیرید پس اگر در شهری فردی را دیدید که حاضر بود برای شما هر اسلحه‌ای را بخرد تعجب نکنید، به قول معروف «تو نیکی می‌کن و در دجله انداز، که ایزد در بیابانت دهد باز».

Wanted Bounties

بازی Red Dead Redemption 2

در غرب وحشی همیشه روی سر خلافکاران جایزه‌های هنگفتی وجود دارد و پوسترهای این اشخاص در دفتر کلانتر آن محل به انتظار جایزه‌گیران نشسته‌اند. Wanted Bounties یک راه مطمئن و تقریبا قابل تکرار برای بدست اورد پول در بازی Red Dead Redemption 2 است.

وقتی که یک پوستر را برداشتید، محل ان شخص روی نقشه شما ظاهر می‌شود، بعضیی اوقات باید این افراد را زنده دستگیر کنید و این به معنی بستن آن‌ها با طناب و حمل کردنشان تا دفتر کلانتر است.

شمش طلا

بازی Red Dead Redemption 2

شمش‌های طلا یکی از راه‌های پرمنفعت در غرب وحشی بود و این طلاهای سنگین دربعضی نقاط بازی Red Dead Redemption 2 پیدا می‌شوند. شما معمولا این‌ها را در انتهای نقشه‌های گنج یا برخی ماموریت‌های داستانی پیدا می‌کنید. هر شمش طلا ۵۰۰ دلار ارزش دارد.

گنج‌های پنهان

در شمال نقشه بازی یک قطار سقوط کرده وجود دارد که اشیای با ارزشی را در خود جای داده است، همینطور یک درخت که از ان بطری‌هایی آویزان شده‌اند وجود دارد که درون این بطری‌ها قطعه‌های طلای کوچک انتظار شما را می‌کشند.

جرم و جنایت

بازی Red Dead Redemption 2

از آن جایی که شما جزو یک دار و دسته خلافکار هستید، همیشه گزینه‌های شرور آمیزتری برای بدست آوردن پول وجود دارد. شما می‌توانید از مغازه‌ها، کالسکه‌ها و حتی قطارها دزدی کنید. تنها مشکل کار، جایزه‌ایست که برای سر شما تعیین می‌شود – که بعضی اوقات سودش از ضررش بیشتر است، و سیستم Honour بازی‌ست. به هر حال انتظار نداشته باشید که شروع به دزدی و غارت کنید بدون این که عواقبی برایتان وجود داشته باشد.

همینطور در حین سفر کردن با اسب و لذت بردن از منظره بازی، چشمتان به دودهایی که گاهی اوقات در آسمان پدیدار می‌شود نیز باشد. کمپ‌های دزدان و غارت گران منبع خوبی برای وسایل مختلف هستند که بیشتر اوقات غنایم با ارزشی در آن‌ها پیدا می‌شوند.

دسته بندی
راهنما و آموزشمطالبمقالات

یک دیدگاه

مطالب مرتبط