Fifa 19

پچ جدیدی برای FIFA 19 منتشر شد

با ایستگاه بازی همراه باشید

امروز EA پج جدیدی برای عنوان FIFA 19 منتشر کرده است که گیم‌ پلی بازی را دچار تغییرات قابل توجهی می‌کند. این پچ برای PC منتشر شده و به زودی برای کنسول‌ها نیز منتشر خواهد شد.

تغییر اصلی این پچ مربوط به شوت‌های Finesse می‌شود که به عقیده‌ی عمده‌ی مخاطبان در این نسخه به طور غیر‌منطقی‌ای قدرتمند شده بودند به طوری که حتی با چرخش صد و ۱۸۰ درجه‌ی بازیکنان نیز به سختی قابل مهار بودند. حال این شوت‌ها طبق گفته‌ی EA قدرت، سرعت و چرخش کمتری دارند و احتمال تاثیر پذیریشان از اشتباهات فردی بازیکتان بالا رفته است.

این تغییر در نزد مخاطبان بازی با استقبال بالایی روبرو خواهد شد چرا که به عقیده‌ی اکثر آن‌ها تلاش برای مهار یک پنالتی از مهار چنین شوت‌هایی آسان‌تر است.

در ادامه موقعیت‌های تک به تک بازی نیز متعادل‌تر شده‌اند به طوری که اکنون مدافعانی که از پشت مهاجم تیم مقابل پرس می‌کنند فشار کمتری بر وی خواهند آورد. از طرفی میزان تاثیر گذاری فشار مدافعان از مقابل بازیکن مهاجم افزایش یافته است. این مسئله به دفاع دستی بازی نیز کمک به سزایی خواهد کرد.

دیگر تغییرات بازی شامل کاهش درصد خطای شوت‌های از زاویه‌ی بسته‌ی دروازه و تسهیل حفظ توپ برای مهاجمان در مقابل مدافعانی که از کناره‌ها فشار می‌آورند می‌شود. به تعدادی از اشتباهات رفتاری دروازه‌بان‌ها و برخی مسائل مربوط به بخش آنلاین بازی نیز رسیدگی شده است.

در هر صورت این پچ را می‌توان آپدیتی مناسب بر مشکلات FIFA 19 و قدمی در مسیر درست برای این عنوان دانست.

دسته بندی
Esportاخباراخبار بازیاخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنفیفاکامپیوترمطالبورزش‌های الکترونیک

یک دیدگاه

مطالب مرتبط