The Division 2

پچ اولیه بازی The Division 2 روی PC و XBOX ONE بزرگ خواهد بود

دریافت پچ 50 گیگابایتی برای رفع مشکلات اولیه بازی The Division 2

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از windowscentral، شرکت یوبیسافت نسخه دوم بازی آنلاین شوتر  The Division را در ۱۵ مارس منتشر می‌کند. عنوانی که برای سه پلتفرم PC، XBOX ONE و PS4 توسعه پیدا کرد.

در حالی که این عنوان دنباله The Division سال ۲۰۱۶ قرار است با گیم پلی مهیج و جذاب نظر گیمرها را جلب کند، اما به نظر می‌رسد حجم پچ اولیه آن بالاست. این عنوان شوتر سوم شخص در روز نخست خود آپدیت ۵۰ گیگابایتی روی PC و XBOX ONE دریافت می‌کند که موجب ناراحتی بازیکنان خواهد شد.

در The Division 2 نیروهای مخرب در نظر دارند کنترل را از دولت کلمبیا به چنگ آورند. هر بازی که منتشر می‌شود در روز نخست پچ اولیه‌ای داشته تا تمامی مشکلات برطرف شود. حال یوبیسافت مشخص کرده بازی The Division 2 نیز این گونه است و بازیکنان با حجم ۵۰ گیگابایتی برای دریافت آن رو به رو هستند.

البته حجم در نسخه  PC و XBOX ONE بین ۴۸ تا ۵۲ گیگابیت و در PS4 حتی با ۸۸ تا ۹۲ گیگابایت می‌رسد. متاسفانه  The Division 2 یک بازی آنلاین است و بازیکنان نیز باید این پچ را به طور حتم دریافت کنند.

در روز ۱۱ مارس بازیکنان می‌توانند دسترسی اولیه به نسخه Ultimate و Deluxe editions پیدا کنند. امیدواریم بازی The Division 2 بتواند نظر کارشناسان را جلب کرده و امتیاز خوبی دریافت کند، در غیر این صورت شکستی برای یوبیسافت است.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط