پلی استیشن 5

پلی استیشن ۵ خوش قیمت و قدرتمند است

کنسول نسل نهمی با قدرت سخت افزاری بالا

به گزارش ایستگاه بازی به نقل از twinfinite، پس از انتشار آمار مالی سونی در سه ماه گذشته، تحلیلگران شروع به ارائه نظرات خود درباره نسل بعدی کنسول این شرکت ژاپنی کردند.کنسولی که شرکت Sony Interactive Entertainment در حال حاضر روی آن مشغول کار است.  Hideki Yasuda یکی از تحلیلگران Ace Research که تحلیل‌ها درستی همیشه برای بازار ژاپن دارد، پیرامون درآمد سونی در سه ماهه گذشته و برنامه‌های آینده این شرکت اظهار نظر کرد. Yasuda معتقد است سونی در اواخر سال ۲۰۲۰ عرضه پلی استیشن ۵ را آغاز می‌کند و فروشی مشابه پلی استیشن ۴ خواهد داشت. او می‌گوید سخت افزار PS5 قدرتمند خواهد بود و با قیمتی کمتر از ۵۰۰ دلار عرضه می‌شود.

همزمان با عرضه این کنسول چند عنوان AAA بزرگ نیز منتشر می‌شوند. Ace Research پیش بینی درباره فروش پلی استیشن ۵ نداشته و مشخص نکرده میزان فروش این کنسول بازی در چه سطحی خواهد بود.

به هر حال باید منتظر ماند تا مشخص شود سونی برای نسل نهم چه برنامه‌ای در سر دارد آیا همانطور که تحلیلگران پیش بینی کردند، با کنسولی ارزشمند رو به رو خواهیم شد یا خیر. شایان ذکر است سونی حتی به استودیو شخص اول خود دستور داده تا کا روی بازی‌های انحصاری پلی استیشن ۵ را آغاز کنند.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط