Spider Man

ویدئویی جدید از گیم پلی Spider Man و تاریخ انتشار این بازی اعلام شد

در این ویدئو در مورد قابلیت های Spider Man و راحتی استفاده از این قابلیت ها صحبت هایی شده است
ویدئویی جدید از گیم پلی Spider Man و تاریخ انتشار این بازی اعلام شدReviewed by مهران محمدی on Apr 4Rating:

به مرور زمان اطلاعات بیشتری از بازی مورد انتظار و انحصاری جدید Sony برای کنسول PlayStation 4 یعنی Spider Man که به دست استودیوی Insomniac Games در دست توسعه قرار دارد منتشر می‌شود. امروز نیز ویدئویی جدید از گیم پلی این بازی منتشر شد که پیتر پارکر را در حال مبارزه و جابه‌جایی در شهر با کمک زاویه‌ی دوربین جالب و کارآمد بازی نشان می‌دهد. در قسمت‌هایی از ویدئوی منتشر شده، صحبت‌هایی نیز با دست‌اندرکاران ساخت بازی Spider Man با مجله‌ی Game Informer صورت گرفته است.

در این ویدئو توسعه‌دهندگان بازی مذکور، راجع به اینکه چگونه پیتر پارکر یا همان Spider Man با اعتماد به نفس به مکان‌های مختلف شهر منهتن جابه‌جا می‌شود صحبت می‌کنند. همچنین در مورد راحتی و روان بودن مبارزات و در دسترس بودن سیستم‌های پرش به اطراف و شلیک تار عنکبوت نیز صحبت می‌شود. تیم سازنده‌ی بازی در این مصاحبه به صورت کلی از واژه‌های “سریع”، “سَبُک”، “نرم” و “پیوسته” برای توصیف بازی در حال ساختش استفاده کرد. استودیو Insomniac همچنین در مورد با تجربه‌تر شدن پیتر پارکر در طول داستان بازی نیز صحبت‌هایی می‌کند.

بازی جدید Spider Man، مستقل از فیلم‌های این مجموعه است و به دست استودیوی Insomniac که سابقه‌ی ساخت بازی موفق Rotchet & Clank را در کارنامه دارد در دست توسعه است. این بازی در تاریخ ۱۶ شهریور سال جاری منتشر می‌شود. عنوان مذکور از تمام بازی‌های منتشر شده از این فرانچایز بسیار بزرگتر است.

در ادامه با ویدئوی منتشر شده از بازی Spider Man همراه PSArena باشید:

دسته بندی
اخبار بازیپلی استیشنمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط