یوبی‌سافت

وضعیت بازی Beyond Good and Evil 2 از زبان مدیر یوبی‌سافت

Beyond Good and Evil 2 در وضعیت مشخص قرار دارد

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از گیم اسپات، زمان زیادی است که از آخرین نمایش، اطلاعات و اخباری که در زمینه بازی Beyond Good and Evil 2 منتشر شده است می‌گذرد. به‌گونه‌ای که آخرین باری که از این بازی ویدیو جدیدی منتشر شد توسط کمپانی سازنده این بازی یعنی یوبی‌سافت بود که این کمپانی در نمایشگاه E3 2018 ویدویی را از این بازی به نمایش گذاشت. از آن پس یکی از بهترین بازی‌ها در دنیای گیم که گیمرهایی زیادی از آن استقبال کردند، بازی Beyond Good and Evil 2 شد. از این‌رو گیمرهای علاقه‌مند به این بازی و بسیاری دیگر از کاربران  که در دنیای گیم فعالیت دارند علاقه پیدا کرده‌اند که بیش‌تر از قبل با جهانی که در این بازی با آن روبه‌رو خواهند بود آشنا شوند.

از این‌رو رئیس کمپانی یوبی‌سافت در مصاحبه‌ای که به تازگی با IGN داشته است تاحدودی به بررسی این بازی پرداخته است. ایوس گیلمورت در این مصاحبه با گفت‌و‌گویی که با آقای مایکل انسل، کارگردان بسیار خلاق این بازی داشته است صحبت کرده است. او در این زمینه می‌گوید: برای اینکه بفهمیم دقیقا در چه شرایطی قرار داریم و آیا راه درست را می‌رویم یا خیر با مایکل انسل کارگردان Beyond Good and Evil 2 قرار ملاقاتی داشته‌ام. مایکل نیز در زمینه بازی Beyond Good and Evil 2 بسیار هیجان‌زده بوده است و از پتانسیل بالایی که این بازی داشته است با من صحبت کرده است. من نیز به این بازی امیداوار شده‌ام و این اطمینان را پیدا کرده‌ام که بازی Beyond Good and Evil 2 یک اثر فوق‌العاده جذاب و خارق‌العاده خواهد بود.

جدا از تمامی نظراتی که رئیس کمپانی یوبی‌سافت و کارگردان بازی Beyond Good and Evil 2 درباره آن دارند احتمالات و اخبار زیادی در زمینه نمایش جدیدی از این بازی در نمایشگاه E3 2019 وجود دارد. از آن‌جایی که نمایشی از بازی Beyond Good and Evil 2 در نمایشگاه E3 2018 رونمایی شد دور از انتظار نیست که در جریان نمایشگاه E3 2019 نیز نمایش دیگری از این بازی هیجان‌انگیز و چالش‌برانگیز را شاهد باشیم.

درضمن باید اشاره کنیم که کمپانی یوبی‌سافت با هیت رکورد همکاری‌هایی در زمینه ساختن محتویات مختلف در بازی Beyond Good and Evil 2 توسط کاربران داشته است.

دسته بندی
اخباراخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط