کریس همورث ورود شخصیت Deadpool را به خانواده مارول تبریک گفت

احتمال حضور ددپول در آینده دنیای سینمایی مارول

کریس همورث (Chris Hemsworth) بازیگر نقش Thor در دنیای سنیمایی مارول، به تازگی در حساب اینستاگرام خود ورود رایان رینولدز بازیگر نقش Deadpool در فیلم‌های کمپانی Fox که اخیرا طی کامل شدن قرار داد رسمی به زیر مجموعه کمپانی دیزنی تبدیل شده است را به دنیای جمع خانواده مارول تبریک گفت. حال با منعقد شدن این قرارداد و بازگشتن تمامی حقوق مارول به جایگاه اصلی خود، شخصیت ددپول نیز خانه جدیدی یافت.

کمپانی Marvel Studios هم اکنون به تمامی شخصیت‌های X-Men و Fantastic Four دسترسی کامل دارد و این موضوع موجب شده تا دنیای سینمایی مارول در آینده‌ای نزدیک میزبان هریک از آنها باشد. در حالی که نسخه جدیدی از شخصیت‌های پروفسور ایکس یا ولوورین پدیدار خواهند شد، اما این مسئله درمورد شخصیت ددپول صدق نمی‌کند و همانطور که پیش از این تایید شده بود، رایان ریندولدز هنوز در این نقش بازی خواهد کرد و اینکه آیا او را در کنار قهرمانان دیگر مارول مشاهده خواهیم کرد یا نه، چیزی است که هم اکنون نمی‌توان درمورد آن نظری داد.

حال که ددپول یکی از شخصیت‌های دیزنی شده است، کریس همورث که ممکن است آخرین حضور خود را در فیلم Avengers: Endgame نشان دهد، در اینستاگرام خود تصویری جالب منتشر کرد و طی آن ورود رایان رینولدز را بعنوان عضو جدید خانواده تبریک گفت. به هر حال اگر او بطور رسمی وارد دنیای مارول شود، ممکن است او را بعنوان عضوی از انتقام جویان مشاهده نکنیم، اما بسیار جذاب است که شوخی‌های او را با دیگر شخصیت‌های دوست داشتنی مارول تماشا کنیم.

همورث با انتشار چنین تصویری باعث شد هواداران برای اینکه روزی Thor و Deadpool با یکدیگر ملاقات کنند، بسیار مشتاق شوند. دیزنی هم اکنون به این شخصیت و بسیاری از شخصیت‌های دیگر دسترسی دارد ولی همچنان برنامه‌های آینده او برای آنها نامشخص است. چیزی که بدون شک بسیار مورد انتظار بنظر می‌رسد، حضور ددپول در دنیای سینمایی مارول و تعاملات او با شخصیت‌های انتقام جویان است که امیدواریم چنین تصمیمی به بهترین حالت برای او اتخاذ شود.

دسته بندی
اخبار سینماسینمافیلم اونجرزمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط