The Nun 2

نویسنده فیلم The Nun 2 توسط استودیو New Line مشخص شد

آکلا کوپر اولین زن نویسنده در دنیای Conjuring

استودیو New Line به تازگی برای تنظیم فیلمنامه فیلم The Nun 2 آکلا کوپر (Akela Cooper) نویسنده سریال Luke Cage را استخدام کرد. قسمت اول این فیلم در سال ۲۰۱۸ بعنوان بخشی از فرانچایز Conjuring اکران شد و فروش موفقیت آمیز ۳۶۵ میلیون دلار را در Box Office برای خود رقم زد و بعنوان پرفروش‌ترین فیلم از این دنیای سینمایی تبدیل شد. برنامه‌های ساخت قسمت دوم توسط پیتر سفران (Peter Safran)، سازنده پروژه، در اوایل ماه آوریل اعلام شد.

در حالی که این فیلم در روند تولید خود قرار گرفته است، استودیو New Line آکلا کوپر را برای نوشتن فیلمنامه برگزید. پیش از این سفران اعلام کرده بود که قسمت دوم داستانی جذاب را در بر خواهد داشت و حالا کوپر قرار است ماجرای آن را برای پرده سینما آماده کند. پیش از این کوپر برای سریال‌هایی چون Luke Cage ،Grimm و The 100 وظیفه نویسندگی را بر عهده داشته است. کارهای او در زمینه ژانر ترس و وحشت، شامل ۵ قسمت از سریال American Horror Story: Roanoke و همچنین سریال آینده Netflix به نام Chambers می‌شود.

حال با استخدام کوپر شاهد اولین زن نویسنده در فرانچایز Conjuring هستیم و باید منتظر باشیم تا چشم انداز جدیدی که او برای فیلم The Nun 2 به ارمغان می‌آورد را در تاریخی نامعین از سال ۲۰۲۱ مشاهده کنیم.

دسته بندی
اخبار سینماسینمامطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط