نمونه اولیه Night City ، شهر بازی Cyberpunk، ابتدا در بازی Sim City ساخته شد

Night City، شهر معروف بازی Cyberpunk 2077 که این روز‌ها همه آن را می‌شناسند. سازندگان این بازی رسماً اعلام کردند که برای به دست آوردن دید خوب نسبت به شهری...

Night City، شهر معروف بازی Cyberpunk 2077 که این روز‌ها همه آن را می‌شناسند. سازندگان این بازی رسماً اعلام کردند که برای به دست آوردن دید خوب نسبت به شهری که می‌سازند، نمونه اولیه Night City را در بازی Sim City که توسط کمپانی EA Games تولید شده‌است، ساختند.

Mike Pondsmith خالق بازی در این رابطه توضیح داد:

من شهر را بر روی دستگاه Apple II در بازی Sim City ساختم، و با خودم فکر کردم که تا چه حدی بد خواهد شد.

Night City یک شهر بزرگ با شش قسمت یا منطقه متفاوت است که هر کدام از این منطقه‌ها رئیس و دار و دسته مخصوص خودشان را دارند.

من Night City را در نسخه‌های اولیه بازی Sim City ساختم و بعد تصمیم گرفتم تا کمی، شهر را به هم ریخته کنم، چرا که قرار نیست همه چیز بی نقص باشد، سفر در نایت سیتی باید کمی دشوار باشد. بازی در این شهر جریان دارد و شهر کاملا زنده است.

طرح اولیه آقای Pondsmith، هنوز هم برای توسعه بیشتر نایت سیتی یک الگو است. Pondsmith درست بعد از مراحل اولیه بازی Witcher 2 به CDPR پیوست.

یکی دیگر از مواردی که نایت سیتی را جذاب می‌کند، جزییات زیاد شهر خواهد بود. شما علاوه بر اینکه متوجه می‌شوید در کجا و در چه زمانی قرار دارید، با دار و دسته‌ها و گروه‌ها آشنا خواهید شد. اخبار به صورت زنده برایتان نمایش داده می‌شود و شما از همه چیز با خبرید و می‌دانید چه کسانی رهبران شهر هستند و افراد مهم چه کسانی خواهند بود.

وقتی شما این حجم از اطلاعات را به تیم CDPR می‌دهید، آن‌ها از ساخت هیچ کدام از این موارد دریق نخواهند کرد. لازم است بگویم که علاوه بر تمام این سیاهی‌ها و خشونت زیاد، نایت سیتی یک شهر بسیار سرگرم‌کننده خواهد بود.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط