Rainbow Six

نقشه جدید بازی Rainbow Six Siege معرفی شد

به همراه اپراتورهای فصل اول سال چهارم و تریلر جدید این بازی

یوبیسافت اولین اطلاعات از Outback، نقشه استرالیای بازی Rainbow Six Siege که به عنوان بخشی از محتوی فصل اول سال چهارم بازی است را منتشر کرد. فصل اول که با نام Operation Burnt Horizon از آن یاد می‌شود، قرار است که بازی Rainbow Six Siege را به استرالیا ببرد و نقشه جدید بازی و اپراتورهای جدیدی را به بازی بیاورد. این نقشه طبق گفته خود Ubisoft، یک ادای احترام به همه ایستگاه‌های خدماتی و موتل‌هایی که بزرگ‌راه‌های فراموش شده این قاره را مسکونی کرده‌اند، است. مکان‌هایی که پر است از بومی‌های سخت کوش و آیتم‌های مخصوص منوهایی که در جای دیگر یافت نمی‌شوند.

پمپ بنزینی که در نقشه Outback دیده می‌شود که شامل یک گاراژ، یک موتل و رستوران است، تعلیقی از جنس Rainbow Six Siege به لطف کاروان هسته‌ای که در نزدیکی همین محل تصادف کرده است، دریافت می‌کند. هر بخش از نقشه منحصر به فرد است و مخاطبان می‌توانند اتاق‌هایی پر از سوغاتی‌هایی از فرهنگ جاده‌ای و پمپ بنزین‌ها در سرزمین بزرگ جنوبی پیدا کنند. البته یوبیسافت همچنین به این اشاره کرد که بازیکنان ممکن است متوجه حضور Norman، در رستوران شوند. طبق گفته‌های لول دیزاینر بازی Rainbow Six Siege آقای Jacques Wong این نقشه جدید انتخاب‌های زیادی را پیش روی مخاطبش می‌گذارد، نوعی از گیم پلی که طرفداران سری در گذشته آن را دیده‌اند و از آن لذت برده‌اند. درحالی که درهای زیادی در نقشه وجود ندارد، Roamerها می‌توانند راه‌های جدیدی با خراب کردن دیوارها درست کنند، و همیشه گزینه عوض کردن طبقه‌ای که در ان هستید برای غاقل‌گیری دشمنان و فلنک کردن آن‌ها وجود دارد. وسعت نقشه Outback متوسط است و زیاد بزرگ نیست، پس پلیرها برای یافتن مسیرهای دیگر نیاز به طی کردن مسافت زیاد نیستند.

Rainbow Six

یوبیسافت همچنین اخیرا دو اپراتور SASR که بخشی از محتوی فصل اول سال چهارم بازی است را معرفی کرده و این گونه توصیف کرده بود: دو رفیق قدیمی که یکی از ان‌ها یک مهاجم سرسخت است، کسی که آماده است تا کار دشمنان را تمام کند و دیگری یک مدافع سریع است. معرفی کامل Operation Burnt Horizon در رویداد Rainbow Six Siege Invitational که در ۱۷ فبریه در مونترئال کانادا برگذار می‌شود صورت می‌پذیرد.

 

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط