انیمیشن فیلم لگو ۲ | The Lego Movie 2 | از دیدگاه منتقدان

پس از پنج سال انتظار بالاخره قسمت دوم فیلم The Lego Movie 2 در اخر هفته یعنی در تاریخ ۱۹ بهمن به روی پرده سینماها می‌رود

پس از پنج سال انتظار بالاخره قسمت دوم فیلم The Lego Movie 2 در اخر هفته یعنی در تاریخ ۱۹ بهمن به روی پرده سینماها خواهد رفت، ولی برخلاف قسمت اول که مورد استقبال منتقدین بود امتیاز خوبی در سایت metacritic کسب نکرده است. امتیاز فعلی این فیلم با احتساب ۱۸ نقد به عدد ۶۴ رسیده است ولی قسمت اول این مجموعه که با ۴۳ نقد امتیاز ۸۳ را کسب کرده بود به نقطه عطف دنیای لگو تبدیل شده بود. در این مقاله می‌توانید تعدادی از نقدهای نوشته شده برای این انیمیشن را مطالعه کنید.

TheWrap | Yolanda Machado

۸۸

انیمیشن The Lego Movie 2 یک ماجراجویی لذت‌بخش برای تمام سنین با پتانسیلی برای از بین بردن حتی بدترین و خسته‌کننده‌ترین لحظات ما است.

Empire | John Nugent

۸۰

درس‌های همدردی و همدلی، ماجراجویی‌های بی‌حواس که اسکلتی برای کنار هم قرار گرفتن گوشت و محتوای این انیمیشن است: بی‌نظیر، پر زرق‌و‌برق و یک انیمیشن تحسین شده؛ دارای قسمت‌هایی تکراری از قسمت قبل است؛ و هنوز هم دارای جوک‌های بسیار جالب و شگفت‌انگیزی است که شما در هیچ فیلمی پیدا نمی‌کنید.

The Guardian | Peter Bradshaw

۸۰

انیمیشن The Lego Movie 2 بسیار بهتر از قسمت اول آن است : یک ماجراجویی بسیار جدید و پیچیده که به ما دید جدیدی از دنیای بزرگ Lego که فکرش را می‌کردیم، ارائه می‌کند.

Chicago Sun-Times | Richard Roeper

۷۵

انیمیشن The Lego Movie 2 جرقه و خلاقیت قسمت اول را ندارد، اما یک فصل ارزشمند از دنیای درحال گسترش Lego است.

The Associated Press | Lindsey Bahr

۷۵

من نمی‌دانم که استودیو تا چه حد می‌تواند از مفهومی که یک بار بسیار درخشنده و جذاب بود، خارج شود و فیلم را به حاشیه ببرد. ولی خوشبختانه The Lego Movie 2 همه چیز‌هایی را که در قسمت اول به سختی بنا کرد را از بین نبرده است. این تنها یک تلاش بیهوده و سخت برای رسیدن به جایگاه قسمت اول است.

Entertainment Weekly | Chris Nashawaty

۷۵

همانطور که The Lego Movie 2  سرگرم کننده به پایان می‌رسد، ولی هنوز یک چیز در فیلم گم شده به حساب می‌اید: آن جرقه جذاب که با خلاقیت و داستان خارج چهارچوب قسمت اول Lego Movie به صورت غیر منتظره و انقلابی همه را شگفت زده کرد. همه چیز هنوز شگفت انگیز است (Everything is still awesome). اما کمی کمتر از قبل.

ScreenCrush | Matt Singer

۷۰

بسیار بامزه و  شیرین است. یک قسمت از وجود من هنوز درباره قسمت اول The Lego Movie فکر می‌کند، و چقدر می‌تواند یک انحراف در هالیوود رخ دهد. قسمت دوم خوب بود، اما حتی عنوان آن هم نشان می‌دهند که بیشتر خراب شدن یک دنده از یک ماشین است.

IndieWire | Jude Dry

۶۷

نبوغ قسمت اول فیلم توانایی آن را داشت که بتواند بسته‌ای از یک سرمایه عظیم و خنده‌دار باشد، ایده‌ای که به مراتب برای خود بسیار بامزه است. قسمت دوم، با بازیابی جوک‌های قدیمی و ریمکس آهنگ‌ها، به گونه‌ای صرفا تنها یک یادآوری از قسمت اول است.

The Playlist | Kimber Myers

۶۷

انیمیشن The Lego Movie 2 مانند آهنگ قسمت اول شاد و پر از انرژی است، ولی برخلاف قسمت اول ، همه‌ی قسمت‌هایش خاطره‌انگیز نیست. امیدوارانه، به عنوان یک پیام مهربانانه همراه کودکان و والیدینشان باقی می‌ماند، حتی اگر هیچ‌کدام از لطیفه‌هایش این‌کار را نکنند.

Screen International | Tim Grierson

۶۰

بخش بامزه‌ی فیلم باقی‌مانده است، ولی قسمت دوم فاقد چگالی خلاقیت، طنز و خلاقیتی است که در فیلم اول شاهد بودیم. عواقب آن به جای پاره شدن تصورات و عقل، قسمت دوم، شلوغ و پررنگ و معمولی است.

دسته بندی
اخبار سینمامطالبنقد و بررسی

یک دیدگاه

مطالب مرتبط