ریمستر Call of Duty: Modern Warfare 2

نسخه ریمستر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در راه است

تجربه نسخه دیگر Modern Warfare با گرافیک بهبودیافته

به گزارش وب سایت ایستگاه بازی به نقل از videogamer، شرکت اکتیویژن در چند سال گذشته چند نسخه‌ای از بازی Call of Duty را در قالب نسخه ریمستر برای کنسول نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر کرد. حال به نظر می‌رسد باید بزودی شاهد معرفی ریمستر نسخه دیگری از این فرنچایز محبوب شوتر اول شخص با نام Call of Duty: Modern Warfare 2 قرار گیریم. اگر به یاد داشته باشید، پیش از معرفی CoD: Modern Warfare Remastered، مرکز رده بندی محصولات سرگرمی اروپا یا PEGI این بازی را لیست کرد.

در این بین به تازگی PEGI یک عنوان دیگر را لیست کرده که به عنوان CoD: Modern Warfare 2 ریمستر شناخته می‌شود. متاسفانه این نسخه ریمستر تنها از بخش آفلاین برخوردار بوده و فاقد قسمت آنلاین است.

Call of Duty: Modern Warfare 2 بیش از ۱۰ سال قبل برای پلی استیشن ۳، ایکس باکس ۳۶۰ و رایانه شخصی منتشر شد. در این میان قرار است بزودی آن را به عنوان نسخه ریمستر روی کنسول‌های نسل هشتمی تجربه کنیم.

جزئیات بیشتری در کار نیست اما باید درباره این بازی بیان داشت که  CoD: Modern Warfare 2 یک بازی ویدئویی به سبک تیراندازی اول شخص از مجموعه بازی‌های CoD است که توسط شرکت اینفینیتی وارد ساخته شده و به‌وسیله شرکت اکتیویژن برای پلی‌استیشن ۳، اکس‌باکس ۳۶۰ و مایکروسافت ویندوزمنتشر شده‌است. این بازی بطور رسمی در ۱۱ فوریه ۲۰۱۱ معرفی،  و در ۱۰ نوامبر ۲۰۰۹ به صورت جهانی منتشر شد.

Call of Duty: Modern Warfare 2 ششمین بازی از سری بازی‌های CoD است و در امتداد همان خط داستان که CoD: Modern Warfare 3 به پایان میرسد.

دسته بندی
اخبار بازیاخبار کوتاهمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط