Fortnite

نسخه اندروید بازى fortnite امروز مى آید؛ اما مشکلات زیادى دارد.

نسخه بتاى آخرین پلتفرم بازى Fortnite: Battle Royale تیر اندازى چند نفره محبوب، از امروز در اندروید شروع خواهد شد؛ اما این نسخه واسه همه کاربران اندروید نیست. اولین...

نسخه بتاى آخرین پلتفرم بازى Fortnite: Battle Royale تیر اندازى چند نفره محبوب، از امروز در اندروید شروع خواهد شد؛ اما این نسخه واسه همه کاربران اندروید نیست.

اولین مشکل این نسخه اندرویدى دعوتنامه نسخه بتا آن است که فقط براى افرادى که گوشى هاى سامسونگ galaxy دارند فرستاده مى شود که این یک معامله انحصارى است و بعید است به گوشى هاى غیر سامسونگ لطمه بزند

بر اساس یک بیانیه مطبوعاتی، بتا پس از چند روز آینده به کاربران بسیاری از دستگاه های اندرویدی دیگر ارائه می شود.لیستى از دستگاه های پشتیبانی شده شامل چندین مدل Google Pixel، Razer، Asus و LG است که این نسخه بتا از بازى را پشتیبانى مى کند؛ اما این هنوز شامل مدل هاى htc ، sony و lenova نیست.پرسش و پاسخ در مورد وب سایت بازی های آموزشی Epic Games استودیوی توسعه فورتنیت نشان می دهد که این مدل ها در حال حاضر پشتیبانى نمى شوند و در حال کار بر روى این مدل ها و رفع آن در کوتاه مدت هستند.

مشکل دوم نسخه بتا این است که تنها کسانى که دعوت شده اند مى توانند بازى کنند. هر چند Epic Rep مى گوید: این بازى براى هر کسى که دستگاه مناسب دارد در این تابستان در دسترس خواهد بود و در یک حرکت غیر معمول Epic قصد ندارد بازى را در google play منتشر کند و انتظار دارد کاربران در وب سایت رسمى بازى دانلود کنند.

این نسخه از بازى همانند نسخه ios آن Bluetooth controllers و voice chat را پشتیبانى نمى کند اگرچه Epic مى گوید: هر دو نسخه بعدا پشتیبانى مى شوند.

Epic مى گوید: بازیکنان اندرویدى با بازیکنان دیگر تلفن همراه مسابقه مى دهند و با بازیکنان کنسول ها و رایانه هاى شخصى مسابقه نمى دهند. اما یک نماینده به ما توضیح داد که کاربران اندرویدی می توانند با کنسول و رایانه های شخصی بازی کنند در صورتى که بازیکنان گروه بسازند و عضو گروه بشوند و باهم علیه سایر بازیکنان در آن دسته از سیستم عامل ها بازى کنند.

دسته بندی
اخبار بازیمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط