نسخه‌ی رایگان بازی Dead or Alive 6 منتشر شد

نام این نسخه Dead or Alive 6: Core Fighters است و شامل چهار شخصیت قابل بازی Kasumi، Hitomi، Diego و Bass می‌شود.

به تازگی Tecmo Koei و Team Ninja نسخه‌ی رایگان از جدیدترین قسمت از سری بازی‌های مبارزه‌ای محبوب Dead or Alive را برای پلتفرم‌های PS4, PC و Xbox One منتشر کرده‌اند. نام این نسخه Dead or Alive 6: Core Fighters است و شامل چهار شخصیت قابل بازی Kasumi، Hitomi، Diego و Bass می‌شود.

هر کدام از شخصیت‌های دیگر بازی ۳٫۹۹ دلار قیمت خواهند داشت و سازندگان از همین الان بسته‌های متعددی از شخصیت‌های گوناگون را منتشر کرده‌اند. نه مبارز مرد این بازی و ۱۱ مبارز زن این بازی در بسته‌های ۳۹٫۹۹ دلاری به فروش می‌رسند و علاوه بر این امکان تهیه‌ی تمامی این ۲۰ شخصیت با پرداخت ۴۹٫۹۹ دلار وجود دارد.

در این نسخه از بازی Dead or Alive 6، مخاطبان امکان تجربه‌ی بخش‌های versus، arcade، time attack، Training، DOA Quest و مبارزات آنلاین را دارند. بخش مقدمه‌ی حالت داستانی بازی نیز در این نسخه‌ی رایگان وجود دارد،‌ اما برای باز کردن تمامی این بخش نیاز به پرداخت ۱۹٫۹۹ دلار دارید. سازندگان این سری پیش از این و در بازی Dead or Alive 5: Last Round نیز از چنین استراتژی‌ای استفاده کردند و بیش از هزار محتوای اضافی برای آن منتشر کردند که شمال شخصیت‌ها، لباس‌ها، حالت‌ها و باندل‌های متفاوتی می‌شد.

جدا از این مسئله، به تازگی بروزرسانی جدیدی برای بازی منتشر شده که پشتیبانی از لباس‌های جدید و تغییر سیستم پاداش بازی را رقم زده است. اگر به تجربه‌ی این بازی پرداخته باشید می‌دانید که نحوه‌ی اعطای پاداش کاملا تصادفی بوده و مخاطبان با کسب امتیاز در بخش‌های مختلف بازی به صورت تصادفی لباس‌های شخصیت‌های متفاوتی را باز می‌کردند. حال امتیازات دریافتی مخاطب در حالت‌هایی چون Ranked battles، arcade، time attack و survival به شخصیت مورد استفاده‌ی آن‌ها اختصاص پیدا می‌کند.

دسته بندی
اخباراخبار بازیاخبار کوتاهایکس باکسپلتفرم هاپلی استیشنکامپیوترمطالب

یک دیدگاه

مطالب مرتبط